GALERIE FOTO:
Șoferii, obligați să circule pe o singură bandă pe lotul 3 din Orăștie-Sibiu. CNADNR: „Antreprenorul a întârziat, fără nicio justificare, demararea lucrărilor de remediere”
×
Caută
×
Trimite acest link pe
WhatsApp icon
mai multe...
×