dosar penal

Tupeu uriaș pentru o famillie de romi din Târgu-Jiu: a pus cortul în stradă pentru logodna a doi copii. Ce s-a întâmplat după ce vecinii au chemat poliția
27 sept. 2017, 21:18

Tupeu uriaș pentru o famillie de romi din Târgu-Jiu: a pus cortul în stradă pentru logodna a doi copii. Ce s-a întâmplat după ce vecinii au chemat poliția

Un medic celebru din Tîrgu Mureș, încătușat pe stradă de polițiști, după un simplu control în trafic. VIDEO
20 sept. 2017, 19:19

Un medic celebru din Tîrgu Mureș, încătușat pe stradă de polițiști, după un simplu control în trafic. VIDEO

Bebeluș, mort la scurt timp după botez într-o comună din Iași
18 sept. 2017, 14:00

Bebeluș, mort la scurt timp după botez într-o comună din Iași

Gigi Becali s-a ales cu un nou dosar penal. Patronul FCSB riscă să se întoarcă la închisoare
27 aug. 2017, 10:29

Gigi Becali s-a ales cu un nou dosar penal. Patronul FCSB riscă să se întoarcă la închisoare

Dosar penal după accidentul aviatic din județul Iași. Supraviețuitorul se află în stare stabilă
20 aug. 2017, 15:52

Dosar penal după accidentul aviatic din județul Iași. Supraviețuitorul se află în stare stabilă

Un român a filmat un polițist care l-a amendat și a postat video-ul. El și prietenii lui care l-au înjurat pe Facebook s-au ales cu dosar penal
01 aug. 2017, 17:03

Un român a filmat un polițist care l-a amendat și a postat video-ul. El și prietenii lui care l-au înjurat pe Facebook s-au ales cu dosar penal

Bărbatul care a amenințat că are o bombă în bagaj, în avionul Cluj-Londra, urmărit penal
27 iul. 2017, 13:09

Bărbatul care a amenințat că are o bombă în bagaj, în avionul Cluj-Londra, urmărit penal

Anchetă la Botoșani: Un fost consilier, împușcat la vânătoare de primar
01 iul. 2017, 12:27

Anchetă la Botoșani: Un fost consilier, împușcat la vânătoare de primar

VIDEO. Imagini NEDIFUZATE până acum cu momentul în care polițistul îl face KO pe Boureanu. Dosar penal pentru purtare abuzivă
14 iun. 2017, 21:14

VIDEO. Imagini NEDIFUZATE până acum cu momentul în care polițistul îl face KO pe Boureanu. Dosar penal pentru purtare abuzivă

Nou dosar penal pentru Băsescu. Se redeschide ancheta „Flora
13 iun. 2017, 09:15

Nou dosar penal pentru Băsescu. Se redeschide ancheta „Flora”. Care sunt acuzațiile aduse fostului președinte

Dosar penal pentru achiziția de corvete. Procurorii cer actele de la Parlament
12 iun. 2017, 17:25

Dosar penal pentru achiziția de corvete. Procurorii cer actele de la Parlament

VIDEO. Fostul deputat Cristian Boureanu, dosar penal după ce a lovit un polițist care l-a oprit în trafic
09 iun. 2017, 17:49

VIDEO. Fostul deputat Cristian Boureanu, dosar penal după ce a lovit un polițist care l-a oprit în trafic

Traian Băsescu a scăpat de un dosar penal. Procurorii au clasat cauza retrocedărilor din centrul Capitalei
29 mai 2017, 12:05

Traian Băsescu a scăpat de un dosar penal. Procurorii au clasat cauza retrocedărilor din centrul Capitalei

Șeful de la Crimă Organizată Timișoara, dosar penal după ce s-a bătut cu un prieten într-un bar
26 mai 2017, 21:19

Șeful de la Crimă Organizată Timișoara, dosar penal după ce s-a bătut cu un prieten într-un bar

Accident la Constanța. Un șofer a intrat cu Hummer-ul într-o farmacie
20 mai 2017, 18:13

Accident la Constanța. Un șofer a intrat cu Hummer-ul într-o farmacie

DIICOT deschide dosar penal în urma plângerii judecătorului Danileț privind arhiva SIPA
17 mai 2017, 14:15

DIICOT deschide dosar penal în urma plângerii judecătorului Danileț privind arhiva SIPA

Dosar penal în cazul copilului de 2 ani care a stat zece ore blocat în puț
26 apr. 2017, 10:20

Dosar penal în cazul copilului de 2 ani care a stat zece ore blocat în puț

După 4 luni, Poliția de Frontieră vrea să verifice cum a fugit Ghiță
18 apr. 2017, 16:12

După 4 luni, Poliția de Frontieră vrea să verifice cum a fugit Ghiță

O altă adolescentă s-a apucat să scrie pe Coloana Infinitului. Cuvântul care i-a adus un dosar penal
12 apr. 2017, 01:39

O altă adolescentă s-a apucat să scrie pe Coloana Infinitului. Cuvântul care i-a adus un dosar penal

O fetiță a scris un mesaj pentru prietena ei, pe Coloana Infinitului. Părinții, iritați că au fost amendați, riscă acum dosar penal
04 apr. 2017, 07:43

O fetiță a scris un mesaj pentru prietena ei, pe Coloana Infinitului. Părinții, iritați că au fost amendați, riscă acum dosar penal

Politician moldovean, acuzat de spionaj pentru Rusia și trădare de țară
20 mart. 2017, 10:22

Politician moldovean, acuzat de spionaj pentru Rusia și trădare de țară

Dosar penal pentru ucidere din culpă în cazul transfuziilor de la spitalul din Craiova
02 mart. 2017, 12:35

Dosar penal pentru ucidere din culpă în cazul transfuziilor de la spitalul din Craiova

Cum s-a ales o femeie din Marea Britanie cu dosar penal după ce a găsit 20 de lire pe jos
28 feb. 2017, 15:57

Cum s-a ales o femeie din Marea Britanie cu dosar penal după ce a găsit 20 de lire pe jos

Au găurit o biserică-monument ca să-i pună aer condiționat. Poliția a deschis dosar penal
26 feb. 2017, 13:57

Au găurit o biserică-monument ca să-i pună aer condiționat. Poliția a deschis dosar penal

Motivul pentru care un profesor din Gorj a lăsat 123 de liceeni cu mediile neîncheiate. Un singur elev, rudă cu profesorul, are media în catalog
25 feb. 2017, 16:48

Motivul pentru care un profesor din Gorj a lăsat 123 de liceeni cu mediile neîncheiate. Un singur elev, rudă cu profesorul, are media în catalog

Dosar penal pentru învățătoarea care i-a numit pe copii „gunoaie
22 feb. 2017, 19:58

Dosar penal pentru învățătoarea care i-a numit pe copii „gunoaie”

Cadouri electorale de Moș Nicolae, în Arad. Procurorii au deschis dosar penal
09 dec. 2016, 13:10

Cadouri electorale de Moș Nicolae, în Arad. Procurorii au deschis dosar penal

Bărbatul din Galați care și-a lăsat câinele să sfâșie o pisică, bătut de martori
05 dec. 2016, 17:14

Bărbatul din Galați care și-a lăsat câinele să sfâșie o pisică, bătut de martori

Cum a
30 nov. 2016, 20:20

Cum a „îndreptat” un primar cea mai bogată comună în infracțiuni silvice. „Le dau de muncă tot ce se poate”

Doi șoferi care au parcat neregulamentar s-au ales cu dosar penal pentru ucidere din culpă. Cum a fost posibil
29 nov. 2016, 16:34

Doi șoferi care au parcat neregulamentar s-au ales cu dosar penal pentru ucidere din culpă. Cum a fost posibil

Dosar penal pentru ucidere din culpă și vătămare corporală din culpă după accidentul de pe DN 2
19 nov. 2016, 13:37

Dosar penal pentru ucidere din culpă și vătămare corporală din culpă după accidentul de pe DN 2

Gigi Becali vrea să dea bani ca să-l salveze pe IPS Teodosie de dosarul penal
18 oct. 2016, 19:32

Gigi Becali vrea să dea bani ca să-l salveze pe IPS Teodosie de dosarul penal

Traian Băsescu scapă de un dosar penal
06 oct. 2016, 13:49

Traian Băsescu scapă de un dosar penal