Prima pagină » Diverse » Showbiz » Mihai Trăistariu și-a mai luat 4 GARSONIERE la mare. ”Nu voi mai avea șase garsoniere de închiriat turiștilor mei, ci zece”

Mihai Trăistariu și-a mai luat 4 GARSONIERE la mare. ”Nu voi mai avea șase garsoniere de închiriat turiștilor mei, ci zece”

Mihai Trăistariu și-a mai luat 4 GARSONIERE la mare. ”Nu voi mai avea șase garsoniere de închiriat turiștilor mei, ci zece”
Mihai Trăistariu și-a mai luat 4 garsoniere la mare

Cântărețul Mihai Trăistariu, în vârstă de 43 de ani, și-a mai cumpărat patru garsoniere la mare. ”Nu voi mai avea șase garsoniere de închiriat turiștilor mei, ci zece”, a spus acesta.

Mihai Trăistariu deține șase apartamente la mare, pe care le închiriază turiștilor care vin pe litoralul românesc.

Artistul a făcut o nouă investiție imobiliară. Acesta și-a luat alte patru garsoniere la mare.

Mihai Trăistariu și-a mai luat 4 garsoniere la mare. ”Am bătut palma cu o firmă de specialitate din București”

Artistul a decis să cumpere alte patru garsoniere pe litoral, tot în Năvodari. Acestea vor costa peste 300.000 de euro, o sumă pentru care Mihai Trăistariu a decis să facă un nou împrumut bancar.


„Am decis să mă încumet să fac un nou împrumut bancar a cărui rată să se învârtă în jurul a 5.000 de euro, lunar. Am bătut palma cu o firmă de specialitate din București, iar de la vară nu voi mai avea șase garsoniere de închiriat turiștilor mei, ci zece”, a anunțat Mihai Trăistariu la canal33.ro, potrivit click.ro.

Mihai Trăistariu, o carieră de succes

Mihai Trăistariu a cunoscut succesul în urmă cu ani, când făcea parte din trupa Valahia, una dintre cele mai de succes formații de pe scena artistică din România de la sfârșitul anilor ’90. Trupa Valahia a fost înființată în vara anului 1998, fiind formată din trei membri: Dorin Topală, Costi Ioniță și Laura, aceasta din urmă părăsind relativ repede formația, pentru a se dedica muzicii de operă. Ulterior a fost cooptat Mihai Trăistariu, câștigător la secțiunea interpretare a Festivalului de la Mamaia. În luna mai 1999, apare primul album al trupei, intitulat “Valahia”. Deși cu mare succes la public, trupa Valahia s-a destrămat după câțiva ani, iar ulterior Mihai Trăistariu a urmat cariera solo.

A reprezentat cu succes România la Eurovision.  În 2006, Mihai Trăistariu a reprezentat România la concursul muzical internațional Eurovision și a reușit să se claseze pe locul patru în clasamentul final cu piesa ”Tornero”. În ceea ce privește viața sentimentală, Mihai Trăistariu nu este căsătorit.

Recomandarea video

Mediafax
Noua clădire pentru tratarea tuberculozei, din București, aproape de finalizare
Digi24
Cine este Maria Julissa, femeia care ar fi stârnit un adevărat război în Mexic, după uciderea liderului de cartel El Mencho
Cancan.ro
Fiul unei celebre vedete TV a murit! Tânărul avea doar 23 de ani. Prima ipoteză a polițiștilor despre cauza morții a sfâșiat familia
Prosport.ro
FOTO. Ana Maria e considerată cea mai frumoasă fotbalistă din lume!
Adevarul
Rusia pare să fi cucerit Pokrovskul, după doi ani de lupte. Ce înseamnă căderea orașului, potrivit analiștilor ISW
Mediafax
Un aeroport internațional propune interzicerea papucilor Crocs și a pijamalelor: „Ne-am săturat”
Click
Cum se face tocănița de post ca la mănăstire. Este recomandată în Postul Paștelui
Digi24
Răsturnare de situație. Miliardarul ucrainean cu cetățenie română care a căzut de la fereastră ar fi fost ucis chiar de către fiul său
Cancan.ro
Actor celebru din România, săltat de mascați! Este vizat într-un dosar de trafic de persoane și spălare de bani, într-un club din București
Ce se întâmplă doctore
O mai ții minte pe Ninel Conde, actrița din telenovela Rebelde? Cum arată acum actrița, la 50 de ani. Nu a îmbătrânit deloc și pozează provocator
Ciao.ro
Cum au arătat Andreea Esca, Delia sau Andra când s-au căsătorit. Andreea Bănică a strălucit într-o rochie minusculă
Promotor.ro
Vânzările Dacia Sandero în 2026 au scăzut la jumătate, în Europa. Modelul nu a prins nici măcar Top 10, în ianuarie
Descopera.ro
Ce se ascunde în „inima” Căii Lactee?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: - Dragă, sunt cu o domnișoară de 18 ani la un hotel!
Descopera.ro
Pentru prima dată, cercetătorii ar fi detectat un obiect masiv în Centura Kuiper