1
/
6
GALERIE FOTO:
În Sectorul ”Tot mai bine”, cu o zi înainte de începerea campaniei, electoratul a fost ”mituit” de Primărie cu vouchere de 100 lei: „Ieri am luat pentru mine, azi pentru mama” (CAMERA ASCUNSĂ)
×
Caută
×
Trimite acest link pe
WhatsApp icon
mai multe...
×