Germania-Argentina LIVE: Pe cine să pariezi

Publicat: 13 07. 2014, 12:30
Actualizat: 03 09. 2019, 09:58

Bookmakerii cotează Germania ca fiind favorită în finala Campionatului Mondial din Brazilia. Naționala lui Joachim Low are o cotă de 1.66 pentru câștigarea trofeului. Se poate miza, totodată, la o cotă 2.30 pe victoria germanilor în 90 de minute.

Reprezentativa Argentinei are o cotă de 2.25 la câștigarea finalei Campionatului Mondial. De asemenea, cei care mizează pe victoria argentinienilor în 90 de minute pot face acest lucru la o cotă de 3.50, scrie Dolce Sport.

Remiza are o cotă de 3,25, iar meciul decis  în reprizele de prelungiri are o cotă de 6.50.

Germania s-a calificat în finala Campionatului Mondial, după ce a învins Brazilia cu scorul 7-1, iar Argentina a ajuns în finală după ce a trecut de echipa olandezilor și a câștigat meciul cu 4-2.