08 mart. 2015, 20:55
„Buchetul singuratic”, un obicei pornit din Belgia și răspândit în toată lumea, a apărut în România. A fost văzut pentru prima dată pe o stradă din Buzău
"Buchetul singuratic nr. 4. Sunt singur și caut o nouă casă. Poate aș putea locui cu tine sau cu cineva…