Răzvan Lucescu: Arbitrajul la meciul cu CFR Cluj a fost parșiv

Publicat: 15 02. 2012, 12:00
Actualizat: 24 07. 2012, 02:03
Tehnicianul echipei din Liga a II-a, FC Brașov, Răzvan Lucescu, a declarat că arbitrajul de la meciul cu CFR Cluj, scor 0-1, din sferturile de finală ale Cupei României, a fost parșiv, apreciind că nu este în regulă ceea ce se întâmplă cu arbitrii.

Echipa CFR Cluj, liderul Ligii I, s-a calificat, joi, în semifinalele Cupei României – Timișoreana, după ce a învins, cu scorul de 1-0 (0-0, 1-0), după prelungiri, divizionara secundă FC Brașov. Unicul gol al meciului a fost marcat de Diego Ruiz, în minutul 92.