27 feb. 2015, 20:35
A plătit 38 de lire sterline ca să vadă un meci. În schimb, s-a ales cu asta: „Nu aș fi stat acolo nici gratis!”
Unul dintre fanii echipei de fotbal Southampton a criticat clubul din liga britanică, după ce a cheltuit 38 de lire…