CEHIA – POLONIA LIVE pe euro2012.tvrinfo.ro

Publicat: 16 06. 2012, 21:47

Ultima etapă a grupelor EURO 2012 începe astăzi cu meciurile din Grupa A. CEHIAPOLONIA este LIVE pe euro2012.tvrinfo.ro, de la 21.45, și se dispută pe Stadionul Municipal din Wroclaw.

CLICK AICI PENTRU LIVE TEXT

Cehia are trei puncte după două meciuri la EURO 2012. În prima etapă a pierdut în fața Rusiei, scor 1-4, iar în cea de-a doua a învins Grecia cu 2-1, prin golurile marcate de Jiracek, în minutul 3, și Pilar, în minutul 6. Pentru a se califica cehii au nevoie de victorie în fața Poloniei sau de un egal, caz în care depinde de Rusia-Grecia.

Polonia are două puncte după primele două meciuri după ce a remizat cu Grecia (1-1) și Rusia (1-1). Gazdele se pot califica în sferturile de finală doar cu o victorie în meciul de astăzi.

Artur Sobiech (Polonia) – 3.25

EURO 2012 PROGRAM. TVR 1, TVR 2, TVR HD și euro2012.tvrinfo.ro transmit meciurile de la CE