Elena Udrea, PRIMELE imagini de la reîntâlnirea cu fetița sa: „După trei ani și patru luni departe una de cealaltă”
Elena Udrea s-a reîntâlnit cu fetița sa, după ce a fost eliberată din închisoare, iar momentul a fost înregistrat chiar de fostul ministru și postat de pagina de Facebook.
Elena Udrea a transmis că: „După trei ani și patru luni departe una de cealaltă, revederea ne-a copleșit. Pentru amândouă acest moment al regăsirii acasă, pe care ni l-am imaginat în fiecare zi, a părut incredibil”.
Fostul ministru spune că nimic nu o va mai despărți de copilul său.
„Dar acum, Dumnezeu ne-a adus din nou împreună și îți promit Eva că nimic nu ne va mai despărți!”, a mai spus Udrea.
„Vă mulțumesc tuturor celor care ne-ați fost alături, tuturor celor care v-ați rugat pentru noi în toți acești ani grei!”, a mai spus Udrea.
AUTORUL VĂ RECOMANDĂ ȘI: