Mediafax
Prețurile exagerate de pe aeroporturile din România se află mereu în centrul atenției, dar acum un alt caz a stârnit valuri pe rețelele de socializare.
:format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Fwww.gandul.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F01%2Fsandwich-aeroport-bacau2.jpg)
De această dată, în prim-plan se află aeroportul din Bacău, după ce o pasageră a postat un videoclip în care arată un sandwich pe care a dat 30 de lei și care conținea doar două felii de pâine, una subțire de șuncă și alta de cașcaval.
:format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Fwww.gandul.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F01%2Fsandwich-aeroport-bacau3.jpg)
„Cam așa arată un sandwich pe aeroportul din Bacău. Superb! 30 de lei”, a spus femeia pe rețelele de socializare.