Prima pagină » Diverse » Showbiz » ADEVĂRATUL MOTIV pentru care Brigitte Pastramă s-a mutat în Dubai. ”Am zis că nu vreau să trec de două ori prin asta”

ADEVĂRATUL MOTIV pentru care Brigitte Pastramă s-a mutat în Dubai. ”Am zis că nu vreau să trec de două ori prin asta”

ADEVĂRATUL MOTIV pentru care Brigitte Pastramă s-a mutat în Dubai. ”Am zis că nu vreau să trec de două ori prin asta”
Adevăratul motiv pentru care Brigitte Pastramă s-a mutat în Dubai

Brigitte Pastramă, în vârstă de 46 de ani, a spus care a fost adevăratul motiv pentru care, cu ceva timp în urmă, a decis să se mute cu familia în Dubai.

Brigitte formează în prezent o familie cu Florin Pastramă. Brigitte și Florin Pastramă s-au cunoscut la show-ul ”Ferma”, de la postul de televiziune Pro TV, după care s-au căsătorit. În data de 2 iunie 2022, Brigitte Pastramă a anunțat că divorțează de cel care îi este partener de viață. Dacă vedeta a făcut declarații despre separare, Florin Pastramă a preferat să păstreze discreția. Acum, cei doi s-au împăcat și sunt din nou împreună. Brigitte și Florin Pastramă au împlinit anul acesta patru ani de relație. Vedeta are doi copii, un băiat și o fată, din căsniciile anterioare. De ceva vreme, Brigitte Pastramă s-a mutat în Dubai. Ca să primească rezidență, vedeta și-a cumpărat o casă în Dubai. Vila a costat 400 000 de euro. Brigitte Pastramă a explicat cu ce se ocupă ea și partenerul său de viață în Dubai. Aceștia și-au deschis o firmă de design interior și se ocupă de renovarea caselor.

Prezentă în platoul emisiunii ”Xtra Night Show”, de la postul de televiziune Antena Stars, Brigitte Pastramă a explicat, printre altele, și care a fost motivul pentru care a decis să se mute cu familia în Dubai. Vedeta a făcut acest pas mai ales pentru a-i face un viitor mai bun fiicei sale, Sara, pentru a studia acolo.  Aceasta a mai spus că nu îi placea anturajul tinerei și a vrut să ia inițiativă în acest caz, regretând că nu a făcut astfel când au fost problemele cu fiul ei.

Adevăratul motiv pentru care Brigitte Pastramă s-a mutat în Dubai. ”Mi-am dat seama că trebuie să fac ceva, să fac o schimbare”

„Mulțumesc lui Dumnezeu că am avut posibilitatea asta, să știi că nu ajunge doar să vrei, sunt niște sacrificii. În primul rând, trebuie să renunți la viața socială pe care o ai, pentru că eu în momentul în care mi-am făcut actele acolo nu am mai putut să ies atât timp din țară. Eu nu m-am mai întors și nu pentru că nu am vrut, ci pentru că nu am putut. Am spus că a trebuit să fac schimbarea asta pentru că nu a fost ok. Adică nu mi-a plăcut cum se îndrepta nici anturajul (n.r. fiicei sale), nici nimic și am zis că nu vreau să trec de două ori prin asta. Dacă am dat o dată cu capul și nu am luat atunci inițiativa și poate în loc să stau mai mult cu copiii am stat, poate, cu Ilie”, a declarat Brigitte Pastramă, potrivit spynews.ro.

„Eu am fost, acum un an și jumătate, bolnavă. La spital, unica persoana care a venit și m-a vizitat a fost Sara și mi-am dat seama că pentru mine, copiii mei sunt comoara mea. Mi-am dat seama că trebuie să fac ceva, să fac o schimbare. (…) Decât să-mi iau o geantă, mai bine fac un efort și îi plătesc copilului o școală și copilul ăsta ajunge undeva, că este la vârsta la care ea nu realizează ce face bine pentru ea. Am renunțat la viața mea socială, aveam aici prieteni, aveam o casă”, a adăugat aceasta.

Recomandarea video

Mediafax
„Vorbea despre Lucifer și putere absolută”: mărturii tulburătoare în cazul triplei crime din Târgu Jiu
Digi24
Frații Tate vor să se mute la Cluj-Napoca și să cumpere un hotel celebru, clădire istorică, unde să locuiască. Ce spune primăria
Cancan.ro
Veste DEZASTRUOASĂ pentru clienții Digi! Cresc TOATE abonamentele. Notificarea pe care au primit-o TOȚI consumatorii RCS RDS
Prosport.ro
FOTO. Prezentatoarea TV a revenit pe „sticlă”. Cum arată după ce a fost diagnosticată cu o boală rară
Adevarul
De ce cresc temerile privind o posibilă confruntare între Rusia și NATO. Unde poate ataca Putin
Mediafax
Povestea-șoc a unui copil norvegian de 10 ani, abandonat de părinți în India pentru a învăța să supraviețuiască
Click
Reacția lui Ion Cassian, după ce Monica Tatoiu a spus că Irinel Columbeanu a fost „băiatul lui tata”: „Nu a escrocat pe nimeni, nu l-a văzut nimeni pe holurile DNA”
Digi24
Serviciile britanice dezvăluie, în premieră, câți ruși au fost uciși în războiul din Ucraina
Cancan.ro
Cum a reacționat Nicoleta Luciu, după dezvăluirile făcute de Sile Cămătaru? Actrița a uimit pe toată lumea
Ce se întâmplă doctore
O mai recunoști? Azi e celebră, dar nu mai arată deloc așa. Mulți nu își dau seama cine este! Poți ghici din prima?
Ciao.ro
Vedete cu suflet mare! Ce persoane publice din România au adoptat copii
Promotor.ro
Chinezii au șocat Salonul Auto din 2026 cu această mașină extremă
Descopera.ro
Care este cea mai RARĂ culoare din natură?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. El și ea în pat. El: - Ești agitată?
Descopera.ro
Ceva ciudat s-a întâmplat cu Pământul în 2010, iar oamenii de știință tot nu înțeleg ce a fost