Prima pagină » Diverse » De necrezut ce cazare a primit Mihai din București în Lyon: „Asta e TOATĂ camera de hotel”

De necrezut ce cazare a primit Mihai din București în Lyon: „Asta e TOATĂ camera de hotel”

De necrezut ce cazare a primit Mihai din București în Lyon: „Asta e TOATĂ camera de hotel
De necrezut ce cazare a primit Mihai din București în Lyon: „Asta e TOATĂ camera de hotel"

Românul Mihai Vasilescu a avut parte de o adevărată surpriză când a văzut camera pe care a plătit-o la un hotel din Lyon.

Camera pe care a primit-o atunci când s-a cazat este extrem de mică, iar bărbatul a și postat, pe Facebook, o fotografie care să demonstreze acest lucru.

Într-o notă comică, probabil pentru a face haz de necaz, acesta spune că în camera respectivă există și o baie, dar că nu a putut să o fotografieze pentru că se afla deja în baie pentru a face poză camerei propriu-zise.

Acesta adaugă că, deși poate să pară o cameră ieftină, prețul plătit de el nu a fost deloc mic.

„Trebuie să vă arăt asta, că râd singur de juma’ de oră. Și nu e frumos, mai bine să râdem cu toții.

Am ajuns la Lyon și m-am cazat. Aia din poză e camera de hotel. TOATĂ camera, să ne înțelegem. Am pus special trolerul acolo, ca să fie mai clar despre ce vorbesc. Ah, ba nu, mint, mai e și-o baie. În ea stăteam când am făcut poza, de-aia râd singur.

Dacă aveți impresia c-a fost ieftin hotelul și de-aia, well, nu, N-A fost”, scrie el.

„Am fost să întreb care e faza cu debaraua asta”

Românul mai povestește că nu a dorit să lase lucrurile așa și s-a dus la recepția hotelului să reclame problema. El spune că angajata de la recepție i-a comunicat că în acel moment nu mai avea nicio cameră disponibilă și că va fi cazat în altă cameră, dar începând de a doua zi.

„Evident, m-am dus peste fata aia de la recepție s-o întreb care e faza cu debaraua asta și să mi-o schimbe.

Mi-o schimbă, da’ nu azi, mâine. Că azi nu mai are altă cameră liberă. Să-mi țineți pumnii la noapte, pare c-o să am nevoie”, a mai scris acesta.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Mediafax
Invazie de șobolani, din cauza temperaturilor mari. „Otrava nu este soluția”
Digi24
Un politician vrea să organizeze o petrecere cu sex chiar în sediul primăriei
Cancan.ro
Influencerul Andrei Bordeianu, accident teribil pe motocicletă. Ar fi ajuns în stare gravă la spital
Prosport.ro
Ioana Timofeciuc a luat decizia! A plecat din România după Florinel Coman
Adevarul
După scandalul merdenelei, o nouă controversă la Mița Biciclista: celebrele decorațiuni de pe clădire au fost date jos după sesizări la Poliția Locală
Mediafax
Rusia poate prelua active fizice și financiare după atacurile Ucrainei. Decretul, semnat de Putin
Click
Locul unde femeile se spală doar o dată în viață. La ce soluții apelează pentru igiena personală
Digi24
Comisia Europeană, îndemnată să blocheze fondurile din PNRR din cauza „amendamentului Fritz”
Cancan.ro
4.000 lei amendă tuturor românilor care locuiesc la casă și fac acest lucru în curte, crezând că nu îi vede nimeni
Ce se întâmplă doctore
Cine își mai aduce aminte de Fizz? A vândut celebra haină de blană și s-a retras din muzică. E total schimbat acum
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
A fost pus în funcțiune radarul care vede tot: Știe dacă ai telefonul în mână sau dacă nu porți centura
Descopera.ro
Un material uluitor a fost descoperit pe Marte de roverul Perseverance
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Soţia: – Am luat 200 de euro din buzunarul de la vestă
Descopera.ro
Ce este efectul Mandela: De ce mii de oameni își amintesc același lucru, deși nu s-a întâmplat niciodată