Prima pagină » Diverse » Showbiz » Cât de GREU i-a fost Gabrielei Cristea la începutul carierei. ”Existau momente când n-aveam ce să mănânc”

Cât de GREU i-a fost Gabrielei Cristea la începutul carierei. ”Existau momente când n-aveam ce să mănânc”

Cât de GREU i-a fost Gabrielei Cristea la începutul carierei. ”Existau momente când n-aveam ce să mănânc”
Cât de greu i-a fost Gabrielei Cristea la începutul carierei

Gabriela Cristea, în vârstă de 50 de ani, a povestit despre cât de greu i-a fost la începutul carierei. ”Existau momente când n-aveam ce să mănânc”, a spus aceasta. 

Prezentatoarea de televiziune Gabriela Cristea este căsătorită cu muzicianul Tavi Clonda din anul 2015. Din mariajul cu Tavi Clonda, Gabriela Cristea are două fetițe, Victoria și Iris. Vedeta a mai fost măritată cu omul de afaceri Marcel Toader, în perioada 2008-2013. Marcel Toader a încetat din viață în anul 2019. Înainte de a deveni mămică, Gabriela Cristea a pierdut două sarcini, una la 20 de ani și cealaltă cu Tavi Clonda.

Gabriela Cristea și-a amintit de începuturile sale în carieră și a povestit, pentru revista Unica, despre cât de greu i-a fst când a lecat de acasă la vârsta de 18 ani.

Cât de greu i-a fost Gabrielei Cristea la începutul carierei. ”A trebuit să mă susțin și să-mi iau și chirie, să și trăiesc, să și muncesc”

„Păi a fost greu, ce să zic. A fost greu pentru că nu câștigam atât de mulți bani și a trebuit să mă susțin și să-mi iau și chirie, să și trăiesc, să și muncesc, dar nici nu mai mi-aduc aminte dacă mă întreb, sincer. Dar știu că a fost greu, adică existau momente când n-aveam ce să mănânc”, a declarat Gabriela Cristea.

”Păi, primii ani munceam de mă găseau toate cele. Nu refuzam absolut niciun proiect și lucrurile au început să se ușureze relativ repede pentru că a apărut Pro TV-ul și în momentul în care am intrat în Pro TV, deja salariul meu era mai mare. Și atunci am răsuflat. Și de acolo încolo situația a fost simplă. Reușisem între timp să-mi iau și o casă și atunci banii care plecau pe chirie, nu mai plecau pe chirie și de acolo situația a fost mai simplă”, a adăugat aceasta.

Recomandarea video

Mediafax
Bolojan despre Crăciun: Ce își dorește, ce face și ce mănâncă
Digi24
EXCLUSIV Avertismentul lui Diaconescu, după ce serviciile secrete americane au dezvăluit planul lui Putin în Europa: „Rusia nu neagă”
Cancan.ro
Oana Mizil a fugit din țară cu fetița! Unde se ascunde acum fosta iubită a lui Marian Vanghelie
Prosport.ro
FOTO. Antrenoarea de tenis care predă în rochii îndrăznețe și pantofi cu toc a atras atenția tuturor
Adevarul
Decizie disperată: Antena 1 își vrea banii înapoi, după ce a plătit o avere pentru difuzarea Cupei Mondiale. Alt post TV ar urma să transmită o parte din meciuri
Mediafax
Ce promite Ilie Bolojan pentru anul viitor. Vești bune despre inflație și economie, dar și o condiție pusă de premier
Click
Motivul pentru care e bine să pui un bănuț în bradul de Crăciun. Tradiția păstrată din generație în generație
Digi24
Prima reacție a Rusiei la dezvăluirile serviciilor secrete americane privind planul lui Putin de a ataca alte țări din Europa
Cancan.ro
Diana și George, cei doi soți morți în accidentul din Bacău, și-au presimțit sfârșitul: 'I-am întrebat ce fac de sărbători și...' 😢
Ce se întâmplă doctore
Cum se menține în formă Ricky Martin, la 53 de ani! Zeul latino care sfidează timpul
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Fabrica din România care a produs 1 milion de anvelope în 2025. Este singura din lume cu zero emisii de CO2
Descopera.ro
Ceva s-a prăbușit pe Lună! Momentul a fost înregistrat
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. – Soțul tău are o amantă tânără! Îmi pare rău!
Descopera.ro
Cum facem față sărbătorilor fără excese alimentare?