Prima pagină » Diverse » Showbiz » Ce spune Daniela Gyorfi despre FIICA SA. ”Noi ne asemănăm”

Ce spune Daniela Gyorfi despre FIICA SA. ”Noi ne asemănăm”

Ce spune Daniela Gyorfi despre FIICA SA. ”Noi ne asemănăm”
Ce spune Daniela Gyorfi despre fiica sa

Cântăreața Daniela Gyofi, în vârstă de 55 de ani, a făcut declarații despre Maria, fiica sa și a lui George Tal. ”Noi ne asemănăm”, a afirmat artista.

Daniela Gyorfi este una dintre cele mai cunoscute artiste din showbiz-ul românesc. În ceea ce privește viața sentimentală, Daniela Gyorfi a fost căsătorită o singură dată. Primul și singurul soț al Danielei Gyorfi a fost luptătorul Gelu Borș. Cei doi s-au căsătorit în anul 1998 și au divorțat doi ani mai târziu. După divorț, Gelu Borș a luat calea Americii și s-a stabilit în las Vegas. S-a căsătorit cu Roberta Lorincz, o fostă balerină de la Opera Română. Din mariajul lor au rezultat două fete.

Din anul 2006, Daniela Gyorfi formează un cuplu cu George Tal. Din povestea lor de dragoste a rezultat un copil, Maria. Cântăreața a devenit mamă la 42 de ani, după ce înainte pierduse trei sarcini.

La emisiunea ”Neatza cu Răzvan și Dani”, de la Antena 1, Daniela Gyorfi a făcut declarații despre fiica sa, Maria, afirmând că adolescenta este un copil cât se poate de bun.

Ce spune Daniela Gyorfi despre fiica sa. ”Este un copil cuminte, bun, învață, este înțelegătoare și foarte înțeleaptă”

„E foarte frumoasă! Maria nu este un copil problemă, adică este o domnișoară care nu… nici nu știu ce să spun despre ea, că este un copil cuminte, bun, învață, este înțelegătoare și foarte înțeleaptă. Noi ne asemănăm”, a declarat Daniela Gyorfi despre fiica sa, potrivit spynews.ro.

Întrebată dacă simte povara celebrității mamei sale, Maria a comentat:

„Nu, niciodată! Eu merg cu mami la cântări, sunt fericită! Mama mi-a spus să fiu o persoană bună, să nu am încredere aproape în nimeni, decât în ea și tati, familia. Pot să vorbesc orice cu ea, nu am secrete, tot timpul sunt dechisă, vorbim… Mami mi-a spus să nu fiu cu unul prost și sărac”.

Recomandarea video

Mediafax
De ce e periculos să aprindem aragazul ca să ne încălzim? Riscurile intoxicării cu monoxid de carbon
Digi24
Oficial BNR: „Reducerea de 10% în administrație nu e suficientă”. Marea problemă: Suntem tot în România anilor '60 a lui Ceaușescu
Cancan.ro
Irina Rimes, out de la Vocea României! Este cutremur media în PRO TV
Prosport.ro
Cristina ICH, apariție hot în costum de baie, în St. Barts
Adevarul
Motivul crimei tânărului moldovean în Italia, explicat de polițistul suspect: „Videoclip cu tentă sexuală”
Mediafax
Cursuri suspendate sau desfășurate online în
Click
Bijuteria regală, veche de 1.100 de ani, care are gravat mesajul: „Alfred a poruncit să fiu făcută”
Digi24
„Santinela Arctică”. Propunerea Germaniei pentru a reduce tensiunile cu SUA legate de Groenlanda și modelul pe care s-ar baza
Cancan.ro
Ce alți milionari români se aflau pe lista ucigașilor lui Adrian Kreiner. Thriller real cu filaj dintr-un pod părăsit!
Ce se întâmplă doctore
Amestecul-minune cu care Romanița Iovan a reușit să slăbească 24 de kilograme în 6 luni
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Cum ar putea arăta Dacia C-Neo: spaniolii publică primele randări ale noului break
Descopera.ro
Polul Sud tocmai s-a mutat! Cum a fost posibil?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Două pițipoance stau de vorbă: – M-ai prins în mijlocul unei partide de amor!
Descopera.ro
Un exemplar rar de benzi desenate cu Superman, vândut la licitație cu o sumă colosală