Prima pagină » Emisiuni » Marius Tucă Show » Poll Marius Tucă Show: „România va fi atacată, dacă trupele SUA detașate la noi intră în regiunile ucrainene ocupate de ruși?”

Poll Marius Tucă Show: „România va fi atacată, dacă trupele SUA detașate la noi intră în regiunile ucrainene ocupate de ruși?”

Poll Marius Tucă Show: „România va fi atacată, dacă trupele SUA detașate la noi intră în regiunile ucrainene ocupate de ruși?”

Analistul Dan Dungaciu a fost invitat la „Marius Tucă Show”, în ediția de luni, 31 octombrie 2022. Și în această seară, telespectatorii și-au spus părerea în cadrul sondajului, întrebarea fiind următoarea: „România va fi atacată, dacă trupele SUA detașate la noi intră în regiunile ucrainene ocupate de ruși?”

Dintre aceștia, 70% sunt convinși că așa se va întâmpla, iar aproape 30% cred că țara noastră nu va fi atacată de ruși, chiar dacă trupele SUA detașate la noi intră în regiunile ucrainene ocupate de armata lui Vladimir Putin, liderul de la Kremlin.

Nu ratați nici ediția „Marius Tucă Show” de marți, 1 noiembrie, de la ora 20.00! Invitatul zilei este actrița Dorina Chiriac.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Citește și