Prima pagină » Diverse » Produsul oferit de Digi (RCS-RDS) România tuturor abonaților existenți

Produsul oferit de Digi (RCS-RDS) România tuturor abonaților existenți

Produsul oferit de Digi (RCS-RDS) România tuturor abonaților existenți
Produsul oferit de Digi (RCS-RDS) România tuturor abonaților existenți

HBO MAX s-a transformat, recent, în MAX, iar serviciul este inclus în abonamentul celor de la Digi (RCS-RDS), pentru toți abonații existenți.

Cu ocazia acestei schimbări, cei de la Digi vin în întâmpinarea clienților și le explică, simplu și clar, ce trebuie să facă pentru a putea beneficia în continuare de acest serviciu, denumit acum MAX.

„Dacă ai deja televiziune DIGI, pachetele Digital sau Satelit Bază, împreună cu una dintre extraopțiunile HBO sau MAXPAK, începând cu 21 mai descarci noua aplicație sau te conectezi în contul Max, în funcție de dispozitivul folosit”, arată cei de la Digi.

Cei care nu au deja televiziune DIGI, pachetele Digital sau Satelit Bază, împreună cu una dintre extraopțiunile HBO sau MAXPAK și vor să beneficieze de serviciul MAX trebuie să comande unul din pachetele menționate aici, iar după instalarea serviciului să își acceseze contul de client pentru activarea contului MAX.

RCS-RDS a devenit Digi

RCS & RDS, unul dintre principalii furnizori de servicii convergente de comunicații electronice din România, își anunță clienții că și-a schimbat denumirea în Digi România.

Începând din data de 15 mai 2024, RCS & RDS, unul dintre principalii furnizori de servicii convergente de comunicații electronice din România, anunță schimbarea denumirii companiei în Digi Romania, conform unui comunicat transmis de companie.

„Această tranziție marchează un nou capitol în evoluția și consolidarea poziției companiei pe piața de telecomunicații și reconfirmă angajamentul de a oferi cele mai bune soluții de conectivitate, adaptate cerințelor și nevoilor tot mai diverse ale utilizatorilor, într-o lume digitală în continuă schimbare”, potrivit sursei citate. Citește mai mult…

Recomandarea video

Mediafax
Prețuri negative la electricitate în Polonia. Polonezii au văzut prețuri sub zero două zile la rând
Digi24
Medic ucis și incendiat în Capitală. Cine e suspecta reținută după cinci zile
Cancan.ro
Valentin Sanfira a înșelat-o! Codruța și-a luat inima-n dinți și a recunoscut motivul divorțului: 'Infidelitate'
Prosport.ro
El e medicul român din Franța care urmează să-i monteze lui Mircea Lucescu sistemul ECMO
Adevarul
„Epic Fury” sub foc încrucișat în SUA. Un fost consilier al președintelui Trump îi desființează deciziile: „E ca și cum ar tunde iarba”
Mediafax
UE avertizează statele să nu transforme criza energetică într-o criză fiscală
Click
Ideea inedită a unei tinere din România: mini-bibliotecă într-un tren, fără niciun cost. Ruta pe care călătorii au parte de o experiență culturală
Digi24
Dezamăgirea unei tinere care și-a cumpărat o casă ieftină în Sicilia, entuziasmată după ce a văzut un clip viral
Cancan.ro
Menajera care l-a ucis pe medicul anestezist Cristian Staicu invocă legitima apărare. Ce s-a întâmplat în noaptea tragediei, de fapt
Ce se întâmplă doctore
O mai știi pe DJ Harra? Cum arată acum și cu ce boală a fost diagnosticată
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Micro-rulotă electrică „de oraș” cu aproape 3 mp spațiu de locuit. E disponibilă la comandă, dar prețul nu e „micro”
Descopera.ro
Caz medical uluitor: cum a aflat o tânără că este alergică la apă?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: - -Nu vă suparați, doamna doctor, mi-e ruşine să spun, sufăr de ...
Descopera.ro
Războiul din Iran afectează nu doar transportul de petrol, ci și alimentele și medicamentele