Prima pagină » Diverse » Carmen Harra, profeția momentului: „Apare o nouă nenorocire!” Ce spune despre război și variola maimuței

Carmen Harra, profeția momentului: „Apare o nouă nenorocire!” Ce spune despre război și variola maimuței

Carmen Harra, profeția momentului: „Apare o nouă nenorocire!” Ce spune despre război și variola maimuței

Carmen Harra a făcut recent dezvăluiri cutremurătoare despre război, vorbind despre pericolul unui conflict nuclear, dar și despre variola maimuței, care afectează tot mai mulți oameni la nivel global. Totodată, celebra prezicătoare este sigură că Vladimir Putin va ataca în cele din urmă o țară NATO!

Carmen Harra este foarte cunoscută pentru previziunile sale, dar și pentru calitatea de fostă membră a grupului Trio Express.

Clarvăzătoarea locuiește în SUA și cele mai recente preziceri ale sale vizează războiul din Ucraina și variola maimuței.

Harra a prezis un posibil conflict între Rusia și Ucraina, la începutul anului, care s-a adeverit în februarie.

Despre variola maimuței

Carmen Harra nu crede că variola maimuței va lua proporțiile COVID-19.

„Nu văd, în viziunea mea, ca acest virus să ia proporțiile pe care le-a luat Covid-ul. În niciun caz. Dar este interesant că tot timpul apare ceva. Cum se termină unul apare altul pe sezoane aşa, apare o altă nenorocire care tot timpul trebuie să ne ţină în tensiune, să ne sperie, să ne îngrijoreze să ne facă să ne schimbăm planurile pe care le avem şi să ieșim din normalitate”, spune Harra.

Despre războiul din Ucraina

Carmen Harra a precizat că pericolul unui război nuclear este tot mai mare.

Prezicătoarea vorbește despre „răsturnări politice în SUA, în Rusia, în Franța” și implicarea „altor țări” în „nenorocirea” care începe cu războiul ruso-ucrainean.

Implicațiile politice sunt foarte grave și urâte și de aici multe alte consecințe care se răsfâng politic, economic, inflație, a mai spus Carmen Harra.

„Putin va ataca o țară NATO”

Potrivit lui Harra, Putin are un plan mai mare și va ataca Moldova, Georgia, Polonia, dar și alte țări.

Atacul lui Putin este „mult mai complex”, a declarat Harra. Aceasta vorbește însă despre China, care vrea să ia înapoi Taiwanul.

În Europa, Putin vizează Moldova și Georgia, dar și Polonia. Harra a avertizat că rușii ar putea să intre spre NATO, dar nu prin România, transmite bzi.ro.

Recomandarea video

Mediafax
Băsescu anunță revenirea PSD: „O să-i iasă”
Digi24
„De acum înainte, Moscova nu mai doarme niciodată”. Cum a reușit Ucraina să încline balanța în favoarea sa în războiul dronelor
Cancan.ro
Cine era Amalia, doctorița moartă pe DN52. Femeia ar fi fost lovită cu mașina intenționat
Prosport.ro
FOTO. „Vreau să mori”. Mesajul pe care l-a primit campioana de la o „mamă cu trei copii”
Adevarul
Triunghiul Trump - Xi - Putin. Jocul de culise dintre SUA, China și Rusia și vestea neașteptată pentru România
Mediafax
Oficial! Wiz Khalifa, dat în urmărire generală de Poliția Română
Click
A renunțat la munca de birou și și-a construit o căsuță din panouri de paie: „Rămâneam fără bani și eram nevoit să mă împrumut”
Digi24
Reacția lui Traian Băsescu la criza politică: „Niște amatori de proastă calitate”. Ce crede despre alegerea unui premier tehnocrat
Cancan.ro
Nu a luat 150.000 euro! Câți bani a primit Dumbo de fapt, de la Pro TV, pentru că a câștigat Desafio: Aventura
Ce se întâmplă doctore
Cât câștigă Andra pentru un concert. Suma uriașă pe care o încasează artista. Măruță a dezvăluit TOT
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Droguri ascunse în bidoane de ulei și vândute la un service auto din Iași. „Vulcanizarea” costa între 500 și 1.000 de lei
Descopera.ro
O coliziune de proporții a lovit Calea Lactee!
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. O pescăriţă nervoasă, către pestişorul de aur – Ti-am spus să faci din bărbatul meu un armăsar!
Descopera.ro
260 de monumente gigantice a fost descoperite în deșertul Sahara, unde se intensifică o nouă goană după aur