Prima pagină » Diverse » Showbiz » Irina Fodor, din CULISELE ”Asia Express”. Cu ce situații s-a confruntat prezentatoarea

Irina Fodor, din CULISELE ”Asia Express”. Cu ce situații s-a confruntat prezentatoarea

Irina Fodor, din CULISELE ”Asia Express”. Cu ce situații s-a confruntat prezentatoarea
Irina Fodor, din culisele ”Asia Express”

Irina Fodor  a oferit detalii din culisele ”Asia Express”, emisiune pe care o prezintă la Antena 1. Aceasta a dezvăluit cu ce situații s-a confruntat.

Răzvan Fodor este căsătorit de mulți ani cu Irina. Cei doi au împreună o fetiță care se numește Diana. Răzvan Fodor și Irina au o relație de 16 ani, iar de 12 ani sunt căsătoriți.

Irina Fodor este prezentatoarea emisiunii de mare succes ”Asia Express”, difuzată de postul de televiziune Antena 1.  Aceasta a oferit câteva detalii din culisele show-ului, dezvăluind cu ce situații s-a confruntat.

Irina Fodor, din culisele ”Asia Express”. ”Așternuturi în care nu prea îți vine să te bagi, perne mozolite cu Dumnezeu știe ce”

”Cea mai mare provocare e să par odihnită. (râde) Am și eu câteva lucruri cu care mă lupt pe listă, dar incomparabil cu ei. Eu am tot „biroul în mașină, de exemplu: acolo mă schimb, acolo mă cablez, acolo mănânc. Plus că mă mai pun pe jar emoțiile astea că intervin diverse pe drum și nu ajung la timp ca să primesc prima echipa. Și la cazări mai apar surprize, chiar dacă noi nu batem din ușă în ușă: insecte și alte lighioane prin camere, așternuturi în care nu prea îți vine să te bagi, perne mozolite cu Dumnezeu știe ce, apă caldă cu porția, tot felul de lucruri de genul ăsta, care la o adică nu ar fi mare chestie, doar că eu trebuie să arăt ca o prezentatoare a doua zi”, a detaliat Irina Fodor pentru revista Viva.

”În dreptul celor neplăcute, aș trece doar temperatura aproape insuportabilă. Ca idee, într-o zi a fost asemenea arșiță, că s-a topit vopseaua de pe pupitrul roșu, la care îi aștept pe concurenți. Mi se luase toată pe mâneci, noroc că, în ziua respectivă, aveam cămașă cu mânecă lungă, altfel cred că acolo îmi rămânea și pielea. Atât de cald a fost, încât unii dintre concurenți au leșinat și mai mulți colegi din echipă au avut nevoie de perfuzii”, a mai povestit prezentatoarea TV.

Recomandarea video

Mediafax
Singurul aparat electrocasnic, prezent în orice casă, pe care trebuie să-l scoatem din priză atunci când plouă. Nu este smartphone-ul
Digi24
Traian Băsescu spune că Nicușor Dan face „o mare greşeală”: E într-o capcană să prezinte raportul pentru anularea alegerilor în 2024
Cancan.ro
Irina Rimes, out de la Vocea României! Este cutremur media în PRO TV
Prosport.ro
Soția a apărat-o public pe amantă: „Nu e distrugătoare de casă”. Cum arată
Adevarul
Ultimul suflet din lagărul Rubla: „La Însurăței ne omora și la Viziru ne îngropa“
Mediafax
De ce este mai bine să evităm plata cu cardul? Explicația experților și a 71 de studii
Click
Cum a fost distrusă una dintre cele mai mari fabrici de lactate din România. A fost un simbol al industriei alimentare românești
Digi24
Washington Post: Vaticanul a negociat cu SUA pentru a-i oferi lui Nicolas Maduro o cale să fugă în Rusia înainte de capturarea sa
Cancan.ro
Ce alți milionari români se aflau pe lista ucigașilor lui Adrian Kreiner. Thriller real cu filaj dintr-un pod părăsit!
Ce se întâmplă doctore
Amestecul-minune cu care Romanița Iovan a reușit să slăbească 24 de kilograme în 6 luni
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Impozitul auto rămâne neschimbat în 2026. Guvernul ignoră anomaliile semnalate de șoferi
Descopera.ro
Polul Sud tocmai s-a mutat! Cum a fost posibil?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Două pițipoance stau de vorbă: – M-ai prins în mijlocul unei partide de amor!
Descopera.ro
ADN-ul lui Leonardo da Vinci ar putea fi încorporat în arta sa, iar oamenii de știință cred că au reușit să îl extragă