Prima pagină » Știri » O femeie a fost reclamată de vecini pentru că se SPALĂ prea des: „Cine nu are de lucru, normal că se vaită”

O femeie a fost reclamată de vecini pentru că se SPALĂ prea des: „Cine nu are de lucru, normal că se vaită”

Amyra Garey
O femeie a fost reclamată de vecini pentru că se SPALĂ prea des: „Cine nu are de lucru, normal că se vaită”

O femeie spune că a fost rugată să nu mai facă duș la anumite ore, asta pentru că face gălăgie. Totul ar fi avut loc în comuna Florești din județul Cluj.

O femeie a postat pe rețelele sociale un mesaj adresat tuturor persoanelor care obișnuiesc să se spele chiar și ore mai puțin normale pentru unii.

„Dragi vecini şi consăteni! Ieri am fost rugată insistent de o vecină să nu mă spăl în timpul orelor de linişte, că ea trebuie să doarmă până la ora opt.

Azi dimineața mi-am dat seama cine se spală în zori: cineva care are serviciu, şi se respectă spălându-se! Cineva, care a transpirat noaptea, şi vrea să se igienizeze!

Noaptea se spală cel care vine târziu de la lucru.(bine face!)”, a scris o femeie pe Facebook.

„Eu mă spăl mereu, nu doar când mă duc la medic”

Revoltată, locatara și-a îndemnat toți vecinii să se spele de câte ori simt ei nevoia.

„Eu mă spăl în casa mea când am nevoie! (nu doar când mă duc la medic!)

Vă îndemn stimați vecini: SPĂLAȚI-VĂ!

Spălați-vă când simțiți nevoia, spălați-vă când aveți apă, spălați-vă pentru voi, nu vă abțineți pentru alții! Doar spălați-vă!

Cine nu are de lucru, ușor se vaită că nu poate dormi noaptea! Nu trebuie să ne pierdem demnitatea umană pentru o vecină care nu are somn!”, a spus femeia, pe pagina sa de Facebook.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Fritz, reacție după numirile de la ICR: O colaboratoare a lui Adrian Năstase și un colaborator al lui Călin Georgescu
Digi24
Verdict final în cazul dublei crime din Iași: Studentul marocan a scăpat de pedeapsa inițială. Cum a încercat să își acopere urmele
Cancan.ro
Motivul ULUITOR pentru care Vlad Verdeș și-a ucis tatăl. Ce se află în spatele crimei din Piatra Neamț
Prosport.ro
„Am 2,03 metri înălțime și-mi place să fac dragoste”. Jucătoarea vinde imagini cu ea
Adevarul
Este sau nu momentul să cumperi un apartament? Explicațiile unui analist
Mediafax
Imagini AI cu bătrâni în lacrimi și polițiști care le confiscă fructele, distribuite masiv pe Facebook
Click
Aurelian Temișan, petrecere surpriză pentru Monica Davidescu. 20 de ani de căsnicie sărbătoriți alături de peste 260 de invitați. „O lună de zile am mimat relaxarea”
Digi24
Prima reacție a Kremlinului după ce Ucraina a atacat Sankt Petersburg chiar în timpul Forumului la care trebuie să participe și Putin
Cancan.ro
Ce arată analizele toxicologice în cazul lui Vlad Verdeș, tânărul care și-a înjunghiat mortal tatăl polițist. Martorii spuneau că e posedat!
Ce se întâmplă doctore
Horoscop chinezesc iunie 2026. Zodiile care atrag ghinionul și trec printr-o perioadă complicată
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
YUGO, readus la viață de un sârb care a studiat în România. Primul model: un hibrid mai ieftin decât Dacia
Descopera.ro
Baiae, Las Vegas-ul scufundat al Romei. Orașul unde elitele își ascundeau viciile
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Bulă cel timid își ia inima în dinți: – Bubulino, pot să ies cu băieții la o bere?
Descopera.ro
Una din cinci mașini vândute în Uniunea Europeană în această primăvară a fost electrică