Prima pagină » Sport » Un luptător K1 a ajuns la spital cu cătușele la mână

Un luptător K1 a ajuns la spital cu cătușele la mână

Un luptător K1 a ajuns la spital cu cătușele la mână
Și-a ieșit din minți când ...

Petrișor Olinschi, un luptător de K1, a fost dus încătușat la spital, după un scandal monstru pe care l-a iscat. Aflat sub influența alcoolului, luptătorul, în vârstă de 36 de ani, a ținut morțiș să-și impună respectul printre constănțeni. Originar din Tulcea, dar cu domiciliu în Constanța, acesta a făcut atâta zarvă, luându-se de femei și urlând cât îl ținea gura până ce a fost încătușat și dus la Spitalul din Constanța.

Incidentul a avut loc în Constanța, în zona Hotelului Ibis din municipiu, acolo unde Petrișor Olinschi s-a luat. Vizate au fost recepționerele, pe care le-a întrebat urlând: „Știi cine sunt eu, cum nu știi cine sunt eu?”. Oamenii au încercat să-l calmeze, dar fără niciun rezultat.

Circul a urmat și în fața hotelului, acolo unde luptătorul s-a luat de mai multă lume, în special de fete. Potrivit primelor declarații ale martorilor, Petrișor Olinschi ar fi îmbrâncit mai mulți trecători, a bruscat tinerele ce se aflau prin zonă, dovedindu-se foarte agitat. Scandalul a continuat și pe plajă.

Pentru că nimeni nu a reușit să îl calmeze, martorii au decis să sune la 112. La fața locului a venit un echipaj SMURD. La scrut timp și-au făcut apariția atât polițiștii cât și jandarmii, care l-au găsit pe treptele hotelului Ibis. Oamenii legii l-au încătușat și l-au dus la Unitatea de Primire Urgențe a Spitalului Clinic Județean de Urgență Constanța.

După investigațiile medicale de rigoare, printre care și computer tomograf, Petrișor Olinschi a fost transferat la Spitalul de Psihiatrie de la Palazu, întrucât prezenta, în continuare, o stare generală de agitație. De asemenea, nu este exclus ca tânărul să fi consumat și substanțe etnobotanice.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Alarmă pentru tineri: conservantul alimentar care apare în tot mai multe cazuri fatale
Digi24
Unul din cei mai importanți bancheri din Rusia are vești proaste pentru Putin. „Vom ajunge la o criză socială”
Cancan.ro
Imaginile verii de la mare! A “pupat” gardul și a lustruit Audiul. De fapt, “distracția” a avut loc în parcarea de la LOFT
Prosport.ro
„Doamna Diana, ne omorâți”. Imagini incendiare cu fosta soție a lui Claudiu Niculescu, în costum de baie
Adevarul
Câți ani de necontributivitate sunt asimilați pentru pensionare
Mediafax
A spart peretele și a rămas fără cuvinte! Ce a găsit un student valorează 9 milioane de euro
Click
Cum prepară Carmen Brumă înghețata cu cafea. Rețeta simplă, perfectă pentru zilele călduroase
Digi24
Cine sunt cele trei personalități din lume care pot călători fără pașaport. Explicațiile din spatele acestor excepții
Cancan.ro
Alertă seismică în România! Un nou cutremur a fost înregistrat în Vrancea
Ce se întâmplă doctore
Cum arată casa de 21 de milioane de dolari în care locuiesc Meghan Markle și Prințul Harry. „Este vindecător. Te simți liber”
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Motorina s-a ieftinit cu aproape 70 de bani. Ce prețuri afișează astăzi benzinăriile
Descopera.ro
Un studiu, în premieră, dezvăluie că doar o oră în plus de somn îi ajută pe studenți să aibă note mai bune
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BUBULINA: – Facem dragoste de trei ori pe săptămână!
Descopera.ro
Carol al II-lea și capcana germană. De ce apropierea de Hitler nu a putut salva România