Prima pagină » Magazin » Șerban Huidu susține că Găinușă și Dezbrăcatu’ au plecat de la ”Cronica Cârcotașilor”

Șerban Huidu susține că Găinușă și Dezbrăcatu’ au plecat de la ”Cronica Cârcotașilor”

Șerban Huidu susține că Găinușă și Dezbrăcatu' au plecat de la ''Cronica Cârcotașilor''
Șerban Huidu a postat pe pagina de Facebook un mesaj din care reiese că Mihai Găinușă și Dezbrăcatu', prezentatorii ''Cronicii cârcotașilor'', au plecat din emisiune.

”Am trăit ieri și azi unele dintre cele mai amare zile ale vieții mele! Mihai Găinușă și Dezbrăcatu’ au ales în față tuturor colegilor să părăsească echipa Cronicii în care citez: „nu se mai regăseau”! Probabil vor urma și alții sau nu… Rămân anii de muncă, ideea și o emisiune care încearcă să meargă mai departe! Dacă va reuși, voi decideți! Le mulțumesc în numele tuturor colegilor (nu puțini și nu atât de vizuali) pentru ce au făcut și pentru anii frumoși petrecuți împreună și le urez succes!”, a scris Șerban Huidu pe Facebook.

Astfel, reiese că Găinușă și Dezbrăcatu’ nu vor mai prezenta ”Cronica Cârcotașilor”, dar că emisiunea, una dintre cele mai succes din România, ar putea continua într-o altă formulă.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video