Prima pagină » Actualitate » Imagini revoltătoare la HUȘI. O femeie este umilită în plină stradă

Imagini revoltătoare la HUȘI. O femeie este umilită în plină stradă

Sursa foto: Shutterstock / Captură

O femeie a fost dezbrăcată, pentru amuzament, pe o stradă din Huși. Locuitorii sunt revoltați de imaginile apărute în spațiul public.

Femeia a ajuns bătaia de joc a unor bărbați din Huși, care au dezbrăcat-o și au filmat-o. Scenele cumplite se petrec în văzul lumii, în fața unei crâșme din oraș, dar s-ar fi repetat și în parcurile din apropiere.

Femeia ar fi fost în stare de ebrietate, dar se pare că are și probleme psihice, fiind umilită de indivizii respectivi, pentru propriul lor amuzament.

Imaginile cu femeia dezbrăcată au ajuns pe internet, iar cetățenii solicită autorităților să ia imediat măsuri.

Potrivit unor martori, scenele revoltătoare se repetă de mai mult timp, iar abuzul este continuu, fără ca Poliția să ia măsuri.

Indivizii care o umilesc pe femeie nu au fost încă pedepsiți pentru faptele reprobabile, cu care au ajuns să se mândrească pe rețelele de socializare, scrie vremeanoua.ro.

O locuitoare din Huși a tras un semnal de alarmă: „Pe străzile orașului Huși, în parcuri, se fac orgii sexuale cu această femeie redusă mintal, mereu sub influența băuturilor alcoolice. Cerșește bani pentru băutură și doarme pe străzi”

Un alt cetățean este la fel de revoltat: „Poliția municipală, Poliția locală nu îi vede pe acești barbari? Ferească Dumnezeu ce am ajuns! Trec copiii pe acolo, văd așa ceva. Alcoolicilor, ce exemplu dați celorlalți? Rădeți ca niște monștri. Arestați să fie, dacă râd de femeia asta bolnavă cu capul. Asistența Socială să intervină”.

Recomandarea video

Mediafax
Péter Magyar, despre România: ce declara viitorul lider de la Budapesta în vizitele din țara noastră
Digi24
Cea mai puțin vizitată țară din Europa, pentru că turiștii o găsesc „plictisitoare”
Cancan.ro
Viktor Orban și-a recunoscut înfrângerea în urmă cu puțin timp. S-a scris istorie cu un RECORD incredibil
Prosport.ro
FOTO. Mihaela Buzărnescu, apariție senzuală în costum de baie! Cum arată la 37 de ani
Adevarul
Cum poate fi îngenuncheat Iranul cu un simplu telefon la Beijing. Soluția generalului care a condus armata SUA
Mediafax
Se cere demisia lui Kelemen Hunor după înfrângerea lui Viktor Orban din Ungaria
Click
Un turist bulgar compară România cu Bulgaria. Orașul care l-a impresionat: „foarte bine organizat, cu arhitectură frumoasă, străzi curate”
Digi24
După eșecul negocierilor de la Islamabad, Trump anunță o blocadă a SUA asupra Strâmtorii Ormuz: „Suntem pe deplin «gata de acțiune»”
Cancan.ro
Am aflat cu cine a înlocuit-o pe Codruța. Nora 'șefului României' i-a sucit mințile lui Valentin Sanfira!
Ce se întâmplă doctore
Cum arată acum Teodora Stoica după ce s-a vindecat complet de cancer! Alimentul de Paște pe care nu-l mai consumă
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Cât de des trebuie să verificăm anvelopele mașinilor?
Descopera.ro
Inteligența Artificială de la Google arată milioane de răspunsuri greșite în fiecare oră
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Un tip îi propune unei fete să facă dragoste cu el: – Cât tupeu, domnule, cât tupeu!
Descopera.ro
Cum ne pot afecta pielea primele raze de Soare de după iarnă?