Prima pagină » Diverse » Showbiz » Cum se simte Larisa Iordache în rol de MĂMICĂ. ”Mi-a ridicat moralul și am prins încredere”

Cum se simte Larisa Iordache în rol de MĂMICĂ. ”Mi-a ridicat moralul și am prins încredere”

Cum se simte Larisa Iordache în rol de mămică.

Fosta gimnastă de performanță Larisa Iordache, în vârstă de 28 de ani, a explicat cum se simte în rol de mămică. Aceasta a adus pe lume o fetiță.

Larisa Iordache este una dintre cele mai titrate gimnaste din România și din lume.

De ceva vreme, Larisa Iordache trăiește o poveste de dragoste cu Cristian Chiriță, fostul iubit al binecunoscutei campioane la tenis de masă Bernadette Szocs.

Larisa Iordache a fost cerută în căsătorie de iubitul ei, Cristian Chiriță, chiar în prima zi a anului 2024. Cei doi s-au căsătorit civil în luna iunie a anului 2024. Anul acesta, larisa Iordache a devenit mămică pentru prima oară. Aceasta a adus pe lume o fetiță.

Larisa Iordache a vorbit despre viața sa de familie și despre viața de mămică într-un interviu peentru revista Viva.

Cum se simte Larisa Iordache în rol de mămică. ”Chiar dacă la început a fost puțin greu și am fost destul de nesigură, mi-am găsit echilibrul acasă pentru că soțul meu a fost și este alături de mine, de noi”

”Bebelina este bine acasă și ne bucurăm împreună cu tati de armonia familiei noastre micuțe. Sunt sentimente noi pentru mine și mă bucur de fiecare în parte. Chiar dacă la început a fost puțin greu și am fost destul de nesigură, mi-am găsit echilibrul acasă pentru că soțul meu a fost și este alături de mine, de noi. Mi-a ridicat moralul și am prins încredere. Iar bebelina mă face să fiu și mai puternică, deși energia, câteodată, nu este 100%. Dar când mă uit la ea, nici nu mai contează și mă bucur de iubirea pe care o emană”, a declarat Larisa Iordache.

Despre recuperarea după naștere, fosta sportivă a spus:

”Acum sunt recuperată 90%, mai am puțin ca burtica să revină la normal și să îmi recapăt toate mișcările obișnuite. Însă doar la începtut, în primele 3-5 zile, mi-a fost greu, deoarece am avut și o tuse destul de accentuată din cauza gripei. Împreună cu emoțiile necunoscutului a fost puțin greu, însă când ești alaturi de bebe, sincer, uiți și te pui pe picioare. Cred că anii avuți în gimnastică m-au ajutat ca, într-o săptămână, să fiu bine și capabilă să pot face tot ce este necesar încât mă simt bine fizic. Acum sunt foarte bine”.

Recomandarea video

Mediafax
Istoria agitată a unui conac englezesc. A aparținut unui rege, acum este abandonat
Digi24
De ce China poate câștiga războiul din Iran fără să tragă un singur foc
Cancan.ro
BBC Weather îi contrazice pe meteorologii Accuweather: Cum va fi vremea de Paște în București, de fapt
Prosport.ro
Gigi Becali, oprit de polițiști! De ce l-au întors din drum la înmormântarea lui Mircea Lucescu
Adevarul
Cine a câștigat și cine a pierdut în negocierea pentru șefii parchetelor. Fost consilier prezidențial: „Putem specula că în pachet au intrat și șefii serviciilor”
Mediafax
Cum se vopsesc ouăle de Paște natural: Trucuri cu coji de ceapă, sfeclă sau varză roșie
Click
Locul din România unde primăvara arată spectaculos. Poți admira magnolii rare, vechi de un secol
Digi24
Trump. despre influencerii MAGA: „Au un IQ scăzut. Sunt proști”. Ce spune despre Brigitte Macron
Cancan.ro
Ce i-a adus sfârșitul lui Mircea Lucescu, de fapt! Ovidiu Ioanițoaia a făcut dezvăluirea!
Ce se întâmplă doctore
Îți amintești de Laura Teodoru, știrista de la Digi? S-a retras de la tv și duce o viață luxoasă. Cum arată acum, la 10 de ani de când a dispărut din viața publică
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
La ce viteză are mașina cel mai bun consum de carburant?
Descopera.ro
Prea multă ciocolată te-ar putea ucide. Cât este prea mult?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Un tip îi propune unei fete să facă dragoste cu el: – Cât tupeu, domnule, cât tupeu!
Descopera.ro
O infecție neobișnuită a făcut-o pe o femeie să strănute viermi