Prima pagină » Sport » Becali: Singurul de care îmi pare rău că îi dau bani este Mihai Costea

Becali: Singurul de care îmi pare rău că îi dau bani este Mihai Costea

Becali: Singurul de care îmi pare rău că îi dau bani este Mihai Costea
Finanțatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, luni, că dintre jucătorii pe care gruparea "roș-albastră" îi are sub contract, singurul de care îi pare rău că trebuie să îl mai plătească salariul este atacantul Mihai Costea.

Finanțatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, luni, că dintre jucătorii pe care gruparea „roș-albastră” îi are sub contract, singurul de care îi pare rău că trebuie să îl mai plătească salariul este atacantul Mihai Costea.

„Singurul de care îmi pare rău că îi dau bani este Mihai Costea. E adormit. A făcut revelionul și acum a intrat în somnolență. Mă atac când îi dau banii unuia care nu îi merită, dar trebuie să îi dau banii, că nu am ce face. În rest, cu Rocha terminăm în vară, cu Tibi Bălan terminăm. Singura chichiță care mai e la Steaua e Mihai Costea”, a spus Becali

Gigi Becali a subliniat că mijlocașul Alexandru Maxim nu are ce căuta la Steaua atâta timp cât iubita sa este Mădălina Pamfile. „Maxim-Pamfile Mădălina. Maxim să o ia pe Pamfile și să se ducă la Lignitul Oltenia, că nu îmi trebuie mie așa ceva. Orice jucător care are talente d’astea de vedete, de combinații cu vedete, nu are ce căuta la Steaua. Dacă de exemplu Mihai Costea se însoară cu ea (n.r. – Daniela Crudu), bă a liniștit-o pe femeie, e un lucru mare că s-a cumințit, e altceva, dar atâta timp cât ea e încă acolo la televizor, scoate-o de acolo de la televizor, însoară-te cu ea și ți-o respect. Dacă tu încă o mai ții acolo să o vadă toți colegii tăi la televizor, ba cu țâța așa, ba așa… Să o ia ăsta pe Pamfile Mădălina, se însoară cu ea, o cumințește cu ea, bravo lui că a cumințit-o și a oprit-o de la păcat. E mare lucru și îl respect că a oprit-o de la păcat pe Pamfile, dar până atunci să joace la Lignitul Oltenia, pentru că mare fotbalist nu o să mai fie de capul lui”, a mai spus Becali.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Fritz, reacție după numirile de la ICR: O colaboratoare a lui Adrian Năstase și un colaborator al lui Călin Georgescu
Digi24
Verdict final în cazul dublei crime din Iași: Studentul marocan a scăpat de pedeapsa inițială. Cum a încercat să își acopere urmele
Cancan.ro
Ce arată analizele toxicologice în cazul lui Vlad Verdeș, tânărul care și-a înjunghiat mortal tatăl polițist. Martorii spuneau că e posedat!
Prosport.ro
„Am 2,03 metri înălțime și-mi place să fac dragoste”. Jucătoarea vinde imagini cu ea
Adevarul
Presa maghiară anunță un posibil blackout în România. Cât de real este pericolul și ce capcană ascunde iarna viitoare
Mediafax
Cea mai nebună stradă! Oamenii se leagă de stâlpi să nu cadă
Click
Ospăț princiar! Cine l-a răsfățat pe Irinel Columbeanu cu tort, caracatiță și cârnăciori oltenești, de ziua lui. A fost invitată și asistenta medicală: „Nu l-a scăpat din ochi!”
Digi24
Prima reacție a Kremlinului după ce Ucraina a atacat Sankt Petersburg chiar în timpul Forumului la care trebuie să participe și Putin
Cancan.ro
Pensii mai mici cu 480 lei, de la 1 ianuarie 2027. Care sunt pensionarii din România afectați și care este condiția
Ce se întâmplă doctore
Horoscop chinezesc iunie 2026. Zodiile care atrag ghinionul și trec printr-o perioadă complicată
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
YUGO, readus la viață de un sârb care a studiat în România. Primul model: un hibrid mai ieftin decât Dacia
Descopera.ro
Baiae, Las Vegas-ul scufundat al Romei. Orașul unde elitele își ascundeau viciile
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Bulă cel timid își ia inima în dinți: – Bubulino, pot să ies cu băieții la o bere?
Descopera.ro
Smaraldele din mormintele conducătorilor din Panama au venit din Columbia