Prima pagină » Sport » Unul dintre fotbaliștii Stelei s-ar putea lăsa de fotbal din cauza unei boli rare

Unul dintre fotbaliștii Stelei s-ar putea lăsa de fotbal din cauza unei boli rare

Unul dintre fotbaliștii Stelei s-ar putea lăsa de fotbal din cauza unei boli rare
Fotbalistul stelist Pantelis Kapetanos a fost diagnosticat, pe când juca la AEK Atena, cu sindromul Bowel (al colonului iritabil), iar acum există riscul să nu mai poată juca fotbal.

Atacantul grec nu a jucat niciun meci în 2014 și nici măcar nu a fost oprit în loc, motivul oficial fiind că este accidentat.

De altfel, în ultimul cantonament din Spania, Kapetanos și-a manifestat nemulțumirea legată de faptul că mulți dintre colegii săi de la Steaua nu îi pasează.

Acum, Kapetanos acuză o pubalgie, spunând că are dureri la mușchii inghinali. Presa sportivă scrie că pubalgia e des întâlnită la sportivii de performanță, însă e greu de diagnosticat și de obicei se merge pe încrederea jucătorului.

Ultimul caz de pubalgie la Steaua a avut loc în 2012, când Latovlevici nu s-a mai antrenat o lună. Coincidența a făcut ca tocmai în acea perioadă Latovlevici să rateze un transfer la Saint-Etienne.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Nicușor Dan, despre delegația României la Washington: „Prezența noastră clarifică relația bilaterală după dubiile din 2024”
Digi24
Soldații SUA sunt copleșiți de atât de multe date de pe câmpul de luptă, încât e nevoie de inteligența artificială pentru sortare
Cancan.ro
Tovarășul lui Alex Bodi l-a înfruntat pe 'Măcelarul lui Bebino'. Avem imaginile întâlnirii de gradul 0
Prosport.ro
FOTO. Transformarea Larisei Iordache. Cum arată după ce a născut
Adevarul
Noua ordine din AUR. Ce ascunde, de fapt, promovarea tandemului Dungaciu-Peiu: „Creează impresia de specializare”
Mediafax
„Care activitate? Că aia de judecată, sigur nu”. Șefa Inspecției Judiciare răspunde după ce mai mulți magistrați s-au plâns că nu mai au acces la alte dosare decât cele în care lucrează. Cum au, de fapt, acces procurorii la dosare
Click
A ajuns de la o pensie de 850 € la venituri de 3.500 €. Metoda folosită de un pensionar de 77 de ani
Digi24
Un aliat al lui Putin amenință puterile europene cu represalii dacă vor confisca nave din „flota fantomă” a Rusiei
Cancan.ro
Au apărut noi detalii despre cazul românului care a încercat să răpească o fetiță în Italia. Bărbatul ar fi acționat la...
Ce se întâmplă doctore
Cum arată și ce face astăzi Ana Paula Arósio? Actrița din „Terra Nostra” e total schimbată. Nimeni nu o mai recunoaște
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Foto / Controalele cu radarul pistol scot la iveală mai mult decât depășirea vitezei legale. Ce au găsit polițiștii în trafic
Descopera.ro
Ce vrea să construiască NASA pe Soare?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: -Eram cu iubita în pat, când am primit un mesaj...
Descopera.ro
Din culisele unei decizii istorice: Ionel Brătianu împotriva regelui Carol I?