Prima pagină » Știri » Accident cu un tramvai și două taxiuri în Capitală, circulația a fost blocată temporar în zona Apaca

Accident cu un tramvai și două taxiuri în Capitală, circulația a fost blocată temporar în zona Apaca

Andrei Dumitrescu
Accident cu un tramvai și două taxiuri în Capitală, circulația a fost blocată temporar în zona Apaca
Circulația rutieră în zona Apaca din sectorul 6 a fost întreruptă temporar luni seară, timp de aproximativ 10 minute, în urma unui accident rutier în care au fost implicate un tramvai și două taxiuri, nefiind înregistrate victime.

Circulația rutieră în zona Apaca din sectorul 6 a fost întreruptă temporar luni seară, timp de aproximativ 10 minute, în urma unui accident rutier în care au fost implicate un tramvai și două taxiuri, nefiind înregistrate victime.

Potrivit Brigăzii Rutiere, accidentul s-a produs pe bulevardul Vasile Milea, în apropierea intersecției cu bulevardul Iuliu Maniu, unde un tramvai s-a ciocnit cu două taxiuri.

Nicio persoană nu a fost rănită, însă autoturismele au suferit avarii.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Robert Negoiță a învins ANAF. Datoria istorică de 50 de milioane de euro ștearsă
Digi24
Ce înseamnă „Bangaranga”: piesa Darei a câștigat concursul Eurovision 2026, o premieră pentru Bulgaria
Cancan.ro
Noi informații despre Alexandru, băiețelul de 5 ani găsit în pădure după 48 de ore. ANUNȚUL făcut de medici
Prosport.ro
FOTO. Iulia Pârlea, în costum de baie pe plaja din Grecia. Prezentatoarea TV pentru care s-au certat Marica şi Torje arată spectaculos
Adevarul
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, Netanyahu și Putin oferă o nesperată gură de oxigen Occidentului
Mediafax
Aceasta e fișa de vot! Cum au notat membrii juriului din Moldova prestația Alexandrei Căpitănescu
Click
Cătălin Măruță, dezvăluiri tulburătoare despre tatăl lui. Cum a ajuns să-l cunoască cu adevărat abia după ce a murit: „Eram la priveghi”
Digi24
Ce va face PNL dacă Nicușor Dan propune un premier tehnocrat. Emil Boc: „Lucrurile sunt foarte clare”
Cancan.ro
Vlad Țurcanu, directorul Teleradio Moldova, a DEMISIONAT după scandalul voturilor de la Eurovision 2026
Ce se întâmplă doctore
Imagine virală cu o legendă a muzicii românești. O recunoști pe fetița din fotografie?
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Codul Rutier 2026: Trebuie să faci ITP la motocultor dacă circuli cu el pe drumurile publice?
Descopera.ro
„Cine a înșelat o dată, va înșela mereu”: Un studiu amplu dezvăluie secretele infidelității
Râzi cu lacrimi
Bancuri cu şoferi: – Ți-am zis că nu e ok cu BMW-ul pe linia de tramvai...
Descopera.ro
Cine sunt, de fapt, japonezii? O descoperire genetică majoră rescrie istoria