Prima pagină » Magazin » A trebuit să se dezbrace în fața lor după ce a fost acuzat de furt: Mi-am desfăcut pantalonii și… / Martorii au rămas șocați – FOTO

A trebuit să se dezbrace în fața lor după ce a fost acuzat de furt: Mi-am desfăcut pantalonii și… / Martorii au rămas șocați – FOTO

Silviu Bănilă
Un bărbat din Marea Britanie a fost acuzat de furt deoarece staff-ul magazinului a observat o umflătură ciudată în zona organelor sexuale.

Steve Whitehurst, în vârstă de 47 de ani, a fost nevoit să se dezgrace în fața unui paznic pentru a demonstra că nu a furat nimic din magazin, ci că doar are un penis mare.

Bărbatul cumpărase haine în valoare de 400 de lire împreună cu iubita lui și nepotul acesteia.

Însă lucrurile au luat o turnură ciudată când managerul magazinului i-a pus întrebări despre „umflătura” din pantaloni.

„În ziua aceea purtam blugi foarte strâmți, așa că mi se vedea mai mult, da, dar nu este ilegal. Ăsta sunt, nu am ce să fac”, a mărturisit Steve.

„Managerul a început să se certe cu mine. Nu voia să se oprească. Îi repetam că era doar penisul meu. Ulterior mi-am dat jos pantalonii în fața tuturor și stăteam în boxeri spunându-le «Vedeți, n-am nimic de ascuns»”, a continuat bărbatul.

Însă managerul magazinului nu a fost mulțumit, tot i se părea ceva ciudat. Astfel, ulterior, Steve a mers într-o cabină cu un paznic al magazinului pentru a-i arătat ce se ascunde dincolo de boxeri, relatează The Sun.

Bărbatul a depus o plângere pentru modul în care staff-ul magazinului s-a comportat cu el, însă martorii au declarat că bărbatul avea un mod agresiv de a face cumpărături, tot deranjând lucrurile iar o geacă pe care el o probase nu mai avea antifurtul.

Foto: Captură The Sun

 

Recomandarea video

Mediafax
Gigi Becali, dezvăluiri după întâlnirea cu Nicușor Dan la Cotroceni: „În PNL le e frică de Bolojan”
Digi24
Ruptură majoră între Rusia și cea mai mare țară din Asia Centrală. Active de miliarde de dolari au fost blocate la cererea Ucrainei
Cancan.ro
Melek, primele DECLARAȚII după ce Mario Iorgulescu a fost condamnat definitiv la închisoare
Prosport.ro
FOTO. „Vreau să mori”. Mesajul pe care l-a primit campioana de la o „mamă cu trei copii”
Adevarul
Armele pe care dăm miliarde, dar prezintă risc pentru viețile militarilor în război. General NATO: „Există soluții mai ieftine și mai sigure”
Mediafax
Bonul din 2007, greu de imaginat azi! Ce cumpărai cu 18,54 lei și cât ar costa acum același coș
Click
Cum arată cea mai urâtă casă din Timișoara: „A bătut-o pe aia de la București”
Digi24
„La fel, dar diferit”. Cum i-a primit Xi pe Trump și Putin la Beijing și de ce s-a asigurat că diferențele vor fi observate
Cancan.ro
Ilona Stepan, membra a juriului din Moldova la Eurovision, a rupt tăcerea. De ce a primit România 3 puncte, de fapt
Ce se întâmplă doctore
Andreea Tonciu, senzuală în costum de baie. Imagini de senzație cu bruneta din vacanță! S-a văzut aproape tot prin bikini
Ciao.ro
Wow sau Bau? Cât de mult le-au schimbat operaţiile estetice pe vedetele din România
Promotor.ro
Codul Rutier 2026: Amendă de peste 1.000 de lei pentru 51 km/h în localitate. Din iulie, sancțiunea crește
Descopera.ro
Ceva neașteptat a fost găsit într-un oraș vechi de mii de ani
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. -Mămico, noi trăim ca animalele?
Descopera.ro
Locul în care trăiești influențează viteza cu care îmbătrânești, arată un studiu