Prima pagină » Actualitate » După GHEBOASĂ, un nou scandal! Încă un trapper cunoscut a luat „foc”! „Dacă eu cânt că mă p…”

După GHEBOASĂ, un nou scandal! Încă un trapper cunoscut a luat „foc”! „Dacă eu cânt că mă p…”

După GHEBOASĂ, un nou scandal! Încă un trapper cunoscut a luat „foc”! „Dacă eu cânt că mă p...”

Scandalul generat de prestația trapper-ului Gheboasă la Untold continuă! A venit rândul unui alt trapper cunoscut să facă „valuri”.

„Bă, lăsați-ne să ne facem treaba. V-ați pus pe capul nostru”, este mesajul dur al trapper-ului Albert NBN.

După ce Gheboasă, fost concurent la „Survivor” România 2023, a fost amendat pentru că a cântat o piesă obscenă la festivalul UNTOLD 2023, alți patru artiști au intrat în vizorul Jandarmeriei din Cluj.

Printre cei vizați se numără membri ai trupei Paraziți, Macanache și trapper-ul Albert NBN.

Artiștii au fost amendați după analizarea imaginilor și a înregistrărilor video din timpul concertelor. Ulterior, unul dintre artiștii amendați, Albert NBN, a reacționat acid.

„V-ați pus pe capul meu…că ce zic eu de doamna profesoară! D-aia a înjunghiat-o un copil pe doamna profesoară. Știți de ce a înjunghiat-o un copil pe doamna profesoară? Că voi în loc să vă bateți capul cu criminali, vă bateți capul cu prostii d-astea, că înjur eu în piese.

Nu a înjunghiat copilul ăla o profesoară că Albert NBN cântă că se p… pe doamna profesoară. Ba chiar mă p… pe doamna profesoară pentru cultura voastră generală. Mi-a zis că o să ajung un boschetar. Copilul ăla a înjunghiat-o pe doamna profesoară că a auzit și el pe alții care au înjunghiat și nu s-au dus la pușcărie.

În loc să vă bateți capul cu alții cu care trebuie să vă bateți capul, voi vă bateți capul cu oameni ca noi. Datorită nouă mâncați o pâine”, a spus cântărețul.

„V-ați pus pe capul nostru”

„Bă, ce vreți voi de la noi? Când plătim taxe de la concerte, vă place? Vă place când luați bani de la concertele noastre, nu? Vă place când ne intră banii de pe YouTube și plătim taxe, nu? Vă place când ne cumpărăm ceva din banii pe care îi facem din înjurăturile noastre și vă vin vouă 20%, 30%, 40%, nu?

Bă, lăsați-ne să ne facem treaba. V-ați pus pe capul nostru. Bă, voi nu aveți subiect de vorbit de v-ați pus pe capul nostru?

Auzi la CNA. Spuneți voi că, cum a zis bă, că nu vreau să dau nume. A zis o doamnă … cum a zis mă? Îmi stă pe limbă. A spus că în mesajul meu zic mereu ce zic eu. Păi stai așa mă. Dacă eu cânt că mă p… pe doamna profesoară și unu se duce la școală și chiar se p… pe doamna profesoară, atunci e vina mea?

Păi bă nebunilor asta e expresia mea. Eu chiar nu am voie să deschid gura? Cum ar veni voi vreți să vă luați de mine că eu deschid gura.

Dacă eu când plec de aici dau cu capul în vitrină și ies afară și strig afară „Băga-mi-aș …. în ea de vitrină, să fac, să dreg”, mă dă la CNA, nu?

Bă, asta e libera exprimare, bă. Băi, citiți legile audiovizuale dacă sunteți proști. Băi, voi stați de vorbă cu mine și credeți că eu nu sunt așa de deștept. Voi credeți că eu nu sunt așa deștept, nu? Sunt mai deștept decât copiii voștri. Familia voastră o să aibă nivelul meu de inteligență peste 20 de ani. Vă legați prea rău de mine”, a mai afirmat Albert NBN într-un live pe TikTok.

Sursa foto: TikTok

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Europa 2026: previziuni salariale, țările cu cele mai mari creșteri. România și Ucraina, singurele pe minus
Digi24
Cea mai scăzută temperatură de pe Pământ în acest moment. Zilele următoare sunt prognozate și -60 de grade Celsius
Cancan.ro
ULTIMUL mesaj al lui Ion Drăgan. Ce a postat artistul, cu câteva ore înainte să moară
Prosport.ro
FOTO. Mădălina Ghenea le-a tăiat răsuflarea tuturor când a apărut așa la filmări
Adevarul
Indignarea unui muncitor român stabilit în Spania, după ce i s-a oferit un salariu de 1.800 euro: „Nu acceptați aceste mizerii”
Mediafax
Cod portocaliu de viscol în zona de munte din județele Hunedoara și Caraș-Severin
Click
Trei zodii își rescriu destinul de la început de an. Ianuarie le schimbă viața în bine, renasc din propria cenușă
Digi24
A murit Pat Finn. Actorul din serialele „Seinfeld” și „Friends” avea 60 de ani
Cancan.ro
Ce mâncau Nicolae și Elena Ceaușescu în prima zi de Crăciun. Meniul strict era făcut cu o zi înainte
Ce se întâmplă doctore
Mihai Voropchievici avertizează: Această zodie este vizată de o forță malefică, pe final de 2025
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Dacia deschide comenzile noului Spring pe piețele vest-europene. România încă vinde vechea generație
Descopera.ro
Misterul Triunghiului Bermudelor, posibil rezolvat! Ce au descoperit doi seismologi?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: – M-a pus dracu' să-mi iau păpușă gonflabilă inteligentă!
Descopera.ro
Creștere accentuată a cazurilor de gripă. Ce recomandă Ministerul Sănătății?