Prima pagină » Actualitate » Florin Salam, despre BANII pierduți la jocurile de noroc. „Jucam pe ascuns, să nu mă vadă lumea”

Florin Salam, despre BANII pierduți la jocurile de noroc. „Jucam pe ascuns, să nu mă vadă lumea”

Florin Salam, despre BANII pierduți la jocurile de noroc. „Jucam pe ascuns, să nu mă vadă lumea”
Florin Salam, despre banii pierduți la jocurile de noroc.

Binecunoscutul cântăreț de manele Florin Salam, în vârstă de 43 de ani, a vorbit despre sumele de bani pe care le-a cheltuit la jocurile de noroc.

Florin Salam, pe numele său real Florin Stoian, a fost prezent la emisiunea ”40 de întrebări”, moderată de Denise Rifai la postul de televiziune Kanal D.

Printre altele, cântărețul de manele a făcut declarații și despre pasiunea sa pentru jocurile de noroc și despre sumele pe care le-a cheltuit prin cazinouri.

Florin Salam, despre banii pierduți la jocurile de noroc. ”Eu nu o să am bani mulți niciodată, dar nu mă interesează”

Întrebat de către Denise Rifai despre banii pierduți la jocurile de noroc, Florin Salam a mărturisit că, deși a pierdut sume importante, a și câștigat foarte mulți bani.

„Am și câștigat! Eu dacă eram mai controlat, rămâneam în câștig rău de tot de la jocuri. Cred că n-a câștigat nimeni, nici milionarii ăia care veneau cu bani mulți. (…) Eu jucam pe ascuns, să nu mă vadă lumea. Jucam că-mi plăcea să joc. E suspansul ăla. E o zăpăceală și aia, ca un drog. Am câștigat bani mulți de la jocuri. Câștig câteva sute de mii o dată. Dar și risc, muncesc doua luni după, sau poate mai mult, poate un an. (…) Jucam și o sută de mii, și 50 de mii, și 200 de mii, depinde câți bani aveam la mine sau cât puteam să fac rost în noaptea aia, dacă tot pierdeam. Eu nu prea țin cont la cașcaval. Mulțumesc lui Dumnezeu că m-a creat așa. Eu nu o să am bani mulți niciodată, dar nu mă interesează. O să am bani când vreau eu. Dar așa, per total, eu să mă trezesc bătrân cu bani mulți? Nu! M-aș oftica! Asta înseamnă să-i strâng. Nu vreau niciodată. Vreau tot ce fac, să-i cheltui. Bine ar fi să încep să-i cheltuiesc bine”, a mărturisit Florin salam, potrivit wowbiz.ro.

Florin Salam a discutat despre posibilitatea unei eventuale retrageri din industria muzicală.

“Nu vreau să renunț niciodată. Daca nu, o să vină o perioadă probabil când nu voi mai merge la evenimente private…O să fac în așa fel încât să cânt la spectacole pentru oamenii care ascultă muzica mea. Pe stadioane, pot să adun o sută, două sute de mii de oameni. O să trecem la alt nivel. Dar deocamdată nu mi-am găsit niste oameni care sa se ocupe de asta…”, a spus Florin Salam, notează kanald.ro.

Recomandarea video

Mediafax
Presa maghiară despre alegerile de la București: „Aproape nimănui nu i-a păsat cine va fi noul primar”
Digi24
George Simion: „Democrația a fost călcată în picioare”. Reacția liderului AUR după închiderea urnelor
Cancan.ro
Prima gafă de primar a lui Ciprian Ciucu! L-a atacat direct pe Nicușor Dan: 'Mi-a scăpat acest lucru'
Prosport.ro
FOTO. Parcă sunt surori! Cum arată mama Jaquelinei Cristian, jucătoarea română care a încasat peste 1 milion de dolari în 2025
Adevarul
Trucul românesc care reduce cheltuielile de iarnă. „Am 21 de grade în casă și nu am dat drumul la căldură”
Mediafax
Situație incredibilă într-o comună din Botoșani: după tată și mamă, a venit rândul fiicei să conducă primăria
Click
Roxana Călin, doctoriţa care a îngrozit România în anii ’90. Și-a ucis şi tranşat rivala în dragoste
Digi24
AUR a recunoscut că Anca Alexandrescu a pierdut alegerile. Ce a spus Simion despre relația cu Georgescu
Cancan.ro
Ce avere și datorii are Ciprian Ciucu, noul primar al Bucureștiului. A reușit să strângă și economii
Ce se întâmplă doctore
Dieta-minune cu care a slăbit Ozana Barabancea. Are o siluetă trasă prin inel și arată mai bine ca-n tinerețe!
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
UE s-a răzgândit și nu mai interzice motoarele diesel. Dar impune anumite condiții
Descopera.ro
Cel mai bătrân STRĂMOȘ al RECHINILOR înota în apele Australiei pe vremea dinozaurilor
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
(P) iPhone 13: Exemplul că tehnologia nu trebuie schimbată cu fiecare generație