Prima pagină » Magazin » VIDEO: O canadiancă a răspuns greșit la un concurs televizat și a primit mâncare în valoare de 10.000$

VIDEO: O canadiancă a răspuns greșit la un concurs televizat și a primit mâncare în valoare de 10.000$

VIDEO: O canadiancă a răspuns greșit la un concurs televizat și a primit mâncare în valoare de 10.000$
Răspunsul greșit al unei canadience la un concurs televizat a ajuns viral și ca urmare aceasta a primit din partea unei companii mâncare în valoare de 10.000$, relatează CNN.

O canadiancă care a răspuns greșit la o întrebarea în cadrul unei emisiuni televizate foarte populare a câștigat 10.000$ din partea unei comanii de fast-food, relatează CNN.

Tânăra a fost întrebată a fost întrebată de către gazda emisiunii care este mâncarea preferată a lui a personajului de desene animate Popeye Marinarul.

Răspunsul corect la aceasta întrebare simplă ar fi trebuit să-i aducă canadiencei 10.000$, însă din păcate tânăra a răspuns greșit, spre stupoarea publicului.

Canadianca a reacționat entuziasmată și foartă sigură afirmând că răspunsul corect este puiul. 

Se pare că tânăra a confundat personajul animat Popeye cu lanțul de fast-Food Popeye’s Chicken (Puiul lui Popeye).

Canadianca a pierdut premiul de 10.000$ pe care l-ar fi câștigat la concursul televizat, însă compania lanțului de fast-food a hotărât să o răsplătească pe tânără pentru reclama involuntară.

Compania de fast-food au anunțat-o pe tânără printr-o postare pe o rețea de socializare că a câștigat mâncare în valoare de 10.000$.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Greșelile care îți GOLESC portofelul la supermarket. Cum să cheltuiești MAI PUȚIN la cumpărături
Digi24
Cât de mulțumit a fost ministrul Radu Miruță de răspunsul Ucrainei privind drona explodată la Constanța. „Este absolut legitim”
Cancan.ro
A murit Eugen Olariu! Avea doar 49 de ani
Prosport.ro
Imagini unice: Gigi Becali, în șlapi, discută cu preoții cărora le-a dat un Bentley de peste 300.000 de euro. EXCLUSIV
Adevarul
Durerea părinților adolescentei care a cerut să fie eutanasiată la 16 ani: „Se simțea într-o gaură neagră”
Mediafax
GAFĂ diplomatică: premierul unei SUPERPUTERI a primit un premiu inventat
Click
Locul din România pe care Dan Negru îl recomandă tuturor. Are o istorie aparte: „Mi-ar fi plăcut să fie plin de turiști”
Digi24
Rusia pregătește un atac asupra Poloniei, avertizează SUA. Soldații Moscovei ar putea traversa granița și pătrunde pe teritoriul NATO
Cancan.ro
Alertă meteo de ultimă oră! Furtuni, grindină și vijelii în mai multe județe din România
Ce se întâmplă doctore
Vedeta pe care nu o mai recunosc oamenii pe stradă: „Pare extrem de bolnavă”! Cântăreața a trecut printr-o transformare uluitoare din cauza operațiilor estetice
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Britanicii recomandă această Dacia Duster la mâna a doua: Are tracțiune 4×4 și costă mai puțin de 6.000 de euro
Descopera.ro
Descoperire majoră! Istoria umanității va fi rescrisă?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BUBULINA: - Bulă, de ce nu-mi mai muști urechea când te trezești...
Descopera.ro
Cele mai bune două orașe din lume sunt din aceeași țară