Prima pagină » Social » Coșmarul unei românce: Femeia, bătută și obligată de fostul soț să întrețină relații intime cu un alt bărbat, în timp ce el privea

Coșmarul unei românce: Femeia, bătută și obligată de fostul soț să întrețină relații intime cu un alt bărbat, în timp ce el privea

Coșmarul unei românce: Femeia, bătută și obligată de fostul soț să întrețină relații intime cu un alt bărbat, în timp ce el privea

O româncă de 37 de ani a trecut prin momente de coşmar în Italia, după ce a fost maltratată şi abuzată de fostul ei soţ şi de un amic al acestuia, ambii români.

Femeie, obligată să întrețină relații intime cu un alt bărbat, în fața soțului

Potrivit publicaţiei La Sicilia, fostul soţ, în vârstă de 37 de ani, a forţat-o în repetate rânduri să întreţină raporturi sexuale cu prietenul său de 31 de ani, în timp ce aceta privrea întraga scenă. Jurnaliștii italieni dezvăluie că femeia fost amenințată timp de un an de zile, aceasta reușind să scape zilele trecute și a anunţat carabinierii.

Salvată din mâinile călăului său, românca a povestit anchetatorilor prin ce trecuse în ultimul an, inclusiv numeroasele bătăi cu mătura şi repetatele agresiuni sexuale.

Aceasta a mai spus că era forţată să îi dea fostul soţ toţi banii pe care îi avea şi că înainte de intervenţia carabinierilor, cei doi bărbaţi au batjocorit-o şi i-au turnat lapte fierbinte pe corp, ameninţând-o cu bătaia dacă ar fi îndrăznit să cheme poliţia. Bărbații au fost arestaţi sub acuzaţia de persecuţie, rezistenţă faţă de un oficial public, tentativă de violenţă sexuală şi tentativă de extorcare.

O tânără româncă adeptă ISIS, condamnată definitiv! Ce pedeapsă a primit timișoreanca

O tânără din Timișoara, adeptă a Statului Islamic, a fost condamnată definitiv de Înalta Curte de Casație și Justiție pentru pentru propagandă teroristă.

Femeia în vârstă de 33 de ani a fost reșinută de DIICOT Timiș în luna mai 2020 după ce fusese audiată. Anchetatorii au făcut percheziții la domiciliul Liviei Maria Băilă, din Nădlac, unde au găsit dovezi care demonstrau că tânăra este adeptă a Statului Islamic.

Procurorii DIICOT au audiat-o la vremea respetivă timp de 10 ore iar apoi au decis să o ducă la București, la Înalta Curte de Casație și Justiție.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Gripă: Două noi decese, înregistrate în România
Digi24
Scandal uriaș la Hollywood: Will Smith, acuzat de „comportament prădător” și „grooming” de un violonist din turneul său
Cancan.ro
Loredana Groza, îngenuncheată de durere la înmormântarea tatălui. Momentul în care artista a cedat lângă sicriu
Prosport.ro
Nepotul lui Țiriac, devastat! Se cunoștea cu prima victimă a incendiului din Elveția
Adevarul
Apelul care ridică semne de întrebare după moartea fiicei lui Tommy Lee Jones. Tânăra ar fi prezentat „modificări de culoare”
Mediafax
Avalanșă de mari dimensiuni în Munții Făgăraș, declanșată accidental de doi schiori
Click
Anunțul momentului pentru românii care stau la casă! Singura construcție din curte pentru care nu mai iei amendă de până la 100.000 de lei
Digi24
Vladimir Putin i-a trimis lui Donald Trump „dovezile” că Volodimir Zelenski a vrut să-l asasineze
Cancan.ro
Cum au apărut Loredana Groza și fratele ei la înmormântarea tatălui lor. Ținuta atipică aleasă de artistă
Ce se întâmplă doctore
Cum a ajuns să arate acum Daniela Gyorfi din cauza intervențiilor estetice! Fanii s-au șocat când au văzut-o
Ciao.ro
Wow sau Bau? Cât de mult le-au schimbat operaţiile estetice pe vedetele din România
Promotor.ro
Cea mai scumpă Dacia Bigster. Transformare radicală pentru cel mai nou SUV din gama Dacia
Descopera.ro
Leacuri de mahmureală: Cum faci să elimini alcoolul repede?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: – Ai văzut, dragă, azi-noapte am făcut dragoste 63 de minute!
Descopera.ro
Banii contează mai puțin decât credem pentru fericire, arată un studiu