Prima pagină » Sport » Ce le-a spus Becali jucătorilor despre plecarea lui Reghecampf

Ce le-a spus Becali jucătorilor despre plecarea lui Reghecampf

Sport
Ce le-a spus Becali jucătorilor despre plecarea lui Reghecampf
Plecarea lui Reghecampf de la Steaua nu a fost un subiect de maxim interes pentru Gigi Becali care le-a transmis jucătorilor că nu-l interesează în aceste momente în mod special soarta echipei.

Un apropiat al conducerii Steliste aa declarat pentru Click că Gigi Becali le-a spus jucătorilor că nu-l interesează soarta echipei. Discuția ar fi avut loc în ziua când patronul Stelei a avut învoire de la închisoare și a venit acasă.

„A rămas toată lumea cu un gust amar după întâlnirea cu Gigi Becali. În ziua în care a avut liber de la închisoare a vorbit cu jucătorii și le-a spus clar că nu-l interesează soarta echipei. A spus că-l doare-n cot, că nu-l interesează decât de banii din Liga Campionilor!

Apoi, când s-a pus problema primelor pentru Cupa României, în cazul în care echipa ar fi câștigat, a râs și a răspuns cu același limbaj, că e ziua lui liberă și că nu-și bate capul cu astfel de tâmpenii. I s-a spus că cei de la Astra joacă pe prime de 15-20.000 de euro și doar a râs… Nici măcar un mulțumesc pentru treaba bună făcută în campionat sau să felicite echipa în vreun fel. Nimic”, a declarat pentru Click sursa citată, informația fiind preluată de Dolce Sport.

Laurențiu Reghecampf a fost anunțat miercuri oficial ca antrenor al echipei Al Hilal.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Băsescu anunță revenirea PSD: „O să-i iasă”
Digi24
„De acum înainte, Moscova nu mai doarme niciodată”. Cum a reușit Ucraina să încline balanța în favoarea sa în războiul dronelor
Cancan.ro
Cine era Amalia, doctorița moartă pe DN52. Femeia ar fi fost lovită cu mașina intenționat
Prosport.ro
FOTO. „Vreau să mori”. Mesajul pe care l-a primit campioana de la o „mamă cu trei copii”
Adevarul
Triunghiul Trump - Xi - Putin. Jocul de culise dintre SUA, China și Rusia și vestea neașteptată pentru România
Mediafax
Oficial! Wiz Khalifa, dat în urmărire generală de Poliția Română
Click
A renunțat la munca de birou și și-a construit o căsuță din panouri de paie: „Rămâneam fără bani și eram nevoit să mă împrumut”
Digi24
Reacția lui Traian Băsescu la criza politică: „Niște amatori de proastă calitate”. Ce crede despre alegerea unui premier tehnocrat
Cancan.ro
Nu a luat 150.000 euro! Câți bani a primit Dumbo de fapt, de la Pro TV, pentru că a câștigat Desafio: Aventura
Ce se întâmplă doctore
Cât câștigă Andra pentru un concert. Suma uriașă pe care o încasează artista. Măruță a dezvăluit TOT
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Droguri ascunse în bidoane de ulei și vândute la un service auto din Iași. „Vulcanizarea” costa între 500 și 1.000 de lei
Descopera.ro
O coliziune de proporții a lovit Calea Lactee!
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. O pescăriţă nervoasă, către pestişorul de aur – Ti-am spus să faci din bărbatul meu un armăsar!
Descopera.ro
260 de monumente gigantice a fost descoperite în deșertul Sahara, unde se intensifică o nouă goană după aur