Prima pagină » Magazin » Laura Cosoi va juca în serialul „Pariu cu viața”

Laura Cosoi va juca în serialul „Pariu cu viața”

Laura Cosoi va juca în serialul "Pariu cu viața" din 19 noiembrie, difuzat în fiecare luni, de la ora 20.30, la ProTv

Laura Cosoi va juca în serialul „Pariu cu viața” din 19 noiembrie, în fiecare luni, de la ora 20.30, la ProTv. Vedeta va interpreta personajul Mihaelei, psihologul școlii, care va aduce echilibrul în situațiile tensionate.

„Mi-a fost foarte dor să joc. Când am văzut prima oară serialul ‘Pariu cu viața” am fost foarte impresionată atât de subiect, cât și de energia pe care o transmiteau tinerii de acolo. În momentul în care am primit propunerea, m-am bucurat foarte mult pentru că o parte din mine aparținea deja acelei lumi”, declara Laura.

Actrița mărturisește faptul că acest rol i-a împlinit un vis mai vechi, acela de a deveni psiholog. „Rolul interpretat de mine presupune o adevărată provocare, asta pentru că în urmă cu mulți ani, în liceu, îmi doream să merg la facultatea de psihologie. Iată că destinul m-a ajutat și m-a pus față în față cu visul din copilărie.”

Laura vorbește și despre atmosfera pe care a găsit-o pe platourile de filmare la serialul „Pariu cu viața”. „Am găsit o gașcă de tineri minunați, profesioniști desăvârșiți, de la care mă încarc zi de zi cu energie pozitivă”, mai spus Laura.

Actrița pregătește multe surprize telespectatorilor. „Aș dezvălui mult mai multe secrete ale personajului meu, dar vă las să o descoperiți pe Mihaela așa cum o fac și eu. Sper din suflet cp o să vă placă surprizele pe care le aduce noul personaj din ‘Pariu cu viața””, conchide Laura Cosoi.

Azi, de la 17.30, aceasta va fi prezentă în platoul emisiunii „Happy Hour” și va vorbi pentru prima oara despre despărțirea de Simley și despre zvonurile legate de împăcarea lor.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Șoc în lumea politică americană! ALIATUL lui Trump a murit „în urma unei boli scurte și subite”
Digi24
Tensiuni maxime. Americanii au lovit 140 de ținte din Iran. Teheranul atacă Bahrainul, Iordania, Qatarul, Omanul și Kuweitul
Cancan.ro
Alexandru Nițu a fost dat dispărut pe 28 iunie 2026. IREAL unde a fost găsit după două săptămâni
Prosport.ro
Simona Halep, prima reacție după ce s-a afişat la Wimbledon cu afaceristul Dorin Mateiu
Adevarul
Pensionar la 40 de ani? Strategia radicală prin care tot mai mulți tineri își cumpără libertatea. Cum se aplică în România
Mediafax
Aici trăiesc BOGAȚII! Care este orașul spaniol care a întrecut Londra și Paris pe piața imobiliară de lux
Click
Ce a scris Ann Widdecombe în ultimele minute de viață. Mesajele fostei deputate au fost făcute publice
Digi24
Un oraș european sufocat de turiști interzice accesul cu mașina în centrul vechi pe timpul verii. Ce amenzi riscă șoferii
Cancan.ro
Simona Halep și Dorin Mateiu și-au oficializat relația la Wimbledon. După escapada din Mykonos, a venit și confirmarea!
Ce se întâmplă doctore
Iulia Albu a apelat la operații estetice! E total schimbată acum: „Procedura a reprezentat primul pas, urmat de un protocol de recuperare, perfuzii și tratamente”
Ciao.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Promotor.ro
Dacia DUSTER de Japonia, produsă în INDIA: Cu ce dotări vine Nissan Tekton?
Descopera.ro
Manualele de biologie s-au înșelat: Oamenii de știință au descoperit cum crește, de fapt, părul uman
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: – Am 71 de ani și sunt căsătorit cu o femeie de 30!
Descopera.ro
Kurt Lewin, psihologul care a arătat că mediul modelează comportamentul la fel de mult ca personalitatea