Prima pagină » Magazin » Reality show-ul „Temptation Island – Insula iubirii” se va lansa în România

Reality show-ul „Temptation Island – Insula iubirii” se va lansa în România

Reality show-ul
Șase femei vor renunța la orice inhibiție pentru a testa dragostea a patru cupluri intrate în reality show-ul "Temptation Island - Insula iubirii", care va fi difuzat începând din 26 aprilie, de la ora 20.30, pe postul de televiziune Antena 1.

Cele patru cupluri care au decis să își supună relația testului suprem al încrederii în cadrul reality show-ului „Temptation Island – Insula iubirii” vor fi nevoite să facă față unei întrebări tulburătoare cât timp se vor afla în Thailanda: Partenerul meu va ceda ispitei?

Șase femei dispuse să riște totul pentru a cuceri cei patru bărbați din competiție vor face zilele mai frumoase domnilor și nopțile crunte doamnelor. Ceea ce este paradis pentru bărbați este infern pentru femei. Cele șase femei care își vor etala armele de seducție în Thailanda sunt Symona Petre, Valentina Neagu, Ana Vengher, Miki Ignat, Alexandra David și Bianca Roman.

Dacă vor reuși ele să destrame cupluri care se declară a fi extrem de bine sudate, telespectatorii Antena 1 vor afla începând cu 26 aprilie, de la 20.30.

Symona Petre, în vârstă de 23 de ani, este energică, pozitivă și dornică de noi experiențe. Iubește muzica, trăiește totul la intensitate maximă și nu se teme de tot ceea ce înseamnă provocare. Spune că nu are încredere în bărbați și este foarte suspicioasă în relații. Își dorește înainte de orice o carieră și spune că va decide câți copii va avea în funcție de posibilitățile financiare. Speră ca la „Temptation Island – Insula iubirii” să găsească un bărbat pe măsura ei.

Valentina Neagu, de 28 de ani, spune că tot ce și-a dorit încă de mică a fost să devină faimoasă și cunoscută. Valentina spune că este o persoană extrem de ambițioasă, perseverentă și care nu se lasă până nu obține ce-și propune. Îi place să se îmbrace provocator și să flirteze, dar consideră că este de datoria bărbaților să facă primul pas. Vrea ca la „Temptation Island – Insula iubirii” să cunoască oameni și locuri noi, să se distreze și, de ce nu, să își schimbe viața.

Ana Vengher, în vârstă de 30 de ani, spune despre ea că este o persoană sociabilă, plăcută, veselă, imprevizibilă și ambițioasă. Tânăra spune că, în prezent, cariera este pe primul loc, dar este deschisă și pentru o relație. A venit la „Temptation Island – Insula iubirii” să se distreze și să se relaxeze.

Miki Ignat vrea ca reality show-ul să îi schimbe viața. Născută pe 30 mai 1981, Miki Ignat a fost căsătorită de două ori și are o fetiță de 13 ani și jumătate. „Vânez ca un bărbat când sunt îndrăgostită. Fac orice. Mă duc după el. Îl urmăresc. Fac investigații și apoi interacționez cu el”, spune Miki. În timpul liber îi place să citească, să danseze, să meargă la teatru și la cinematograf.

Alexandra David, în vârstă de 25 de ani, este o fire emotivă. În timpul liber face foarte mult sport, călătorește, iese cu prietenii, dar nu îi place să meargă la cumpărături. Se înțelege foarte bine cu bărbații și iese în club pentru că îi place să danseze. Recunoaște că atunci când se îndrăgostește face cele mai mari prostii și este sufocantă. „«Temptation Island – Insula iubirii» e clar pe gustul meu. Îmi place intriga ei. Eu trebuie să fiu ispită pentru că știu să seduc, să mă fac plăcută. Arăt bine în bikini”, spune Alexandra.

Bianca Roman, născută pe 10 mai 1986, vrea să își găsească jumătatea la „Temptation Island – Insula iubirii”, chiar dacă această „jumătate” poate să fie deja prinsă într-o altă relație. Visează să aibă doi copii, pe care să îi crească într-o casă în care domnește armonia. Bianca este foarte sigură pe ea, nu îi este rușine de etnia ei. Deține un salon de cosmetică și un magazin de haine în Brașov, dar în trecut a făcut compromisuri pentru a strânge banii necesari unor astfel de afaceri, ea fiind în trecut animatoare într-un club din Anglia. Este foarte preocupată de aspectul ei exterior, merge zilnic la sală, este atentă la ce mănâncă și a apelat și la chirurgia estetică. Crede că rolul de ispită i se potrivește mănușă, pentru că asta face zilnic. „Aș face cam orice să fiu celebră, să dau autografe pe stradă”, mai spune ispita.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Mediafax
Sindicatul MIPE, replică pentru Dragoș Pîslaru: „Părăsit de propriul ministru, MIPE își caută ministru”
Digi24
Alertă la Costinești după ce pe plajă a fost descoperit un obiect suspect
Cancan.ro
Soțul Annei a ieșit la lumină! A ținut pasul cu pretențiile Julietei de pe Transfăgărășan până i-a ieșit fum din portofel
Prosport.ro
„Doamna Diana, ne omorâți”. Imagini incendiare cu fosta soție a lui Claudiu Niculescu, în costum de baie
Adevarul
În ce condiții poate conduce o persoană cu epilepsie. Ce prevede legea în cazul accidentului din Brașov
Mediafax
Pagube uriașe după un cutremur puternic în Granada, resimțit în mai multe regiuni din Spania
Click
Coșmar pentru pasagerii unui zbor Ryanair. Oamenii au leșinat și au vomitat după ce au stat blocați în avion
Digi24
„Nu va mai fi nici Moscova, nici Sankt Petersburg”. Ideologul lui Putin, teorie apocaliptică despre „probabilul” război nuclear
Cancan.ro
Aceste pensii cresc cu 210 lei, de la 1 ianuarie 2027. Care sunt pensionarii din România care se vor bucura de această majorare
Ce se întâmplă doctore
Cum arată casa de 21 de milioane de dolari în care locuiesc Meghan Markle și Prințul Harry. „Este vindecător. Te simți liber”
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Exclusiv | Cum arată noile camere de rovinietă inteligente, montate de CNAIR. Calculează câți KM a parcurs o mașină
Descopera.ro
Legumele din întreaga lume dispar. Iată cum ne afectează, fără să știm, alimentația
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BUBULINA: – Facem dragoste de trei ori pe săptămână!
Descopera.ro
De ce ți se face somn după-amiaza? Ar putea avea legătură cu ceea ce mănânci!