Prima pagină » Magazin » Madonna cere sterilizarea cabinei după fiecare concert, de teamă ca fanii să nu fure mostre de ADN

Madonna cere sterilizarea cabinei după fiecare concert, de teamă ca fanii să nu fure mostre de ADN

Madonna cere sterilizarea cabinei după fiecare concert, de teamă ca fanii să nu fure mostre de ADN
Madonna cere ca, după fiecare show pe care îl susține, cabina sa să fie sterilizată, de teamă că fanii ar putea să fure mostre din ADN-ul său, informează dailymail.co.uk.

Madonna cere ca, după fiecare show pe care îl susține, cabina sa să fie sterilizată, de teamă că fanii ar putea să fure mostre din ADN-ul său, informează dailymail.co.uk.

Tabloidul britanic The Mirror scrie că artista a angajat o „echipă de sterilizare”, astfel încât nicio mostră din ADN-ul ei – din păr, piele sau salivă – să nu rămână în cabina pe care o folosește la fiecare concert din cadrul turneului său mondial „MDNA Tour”.

De asemenea, se pare că numai persoanele foarte apropiate ei sunt lăsate să stea în culise, artista temându-se și de eventuale camere video ascunse, care ar putea să-i surprindă mișcările.

Informațiile ar fi fost făcute publice de organizatorul unui concert al Madonnei în Portugalia.

În turneul ei mondial „MDNA Tour” – cel de-al nouălea din carieră -, Madonna, în vârstă de 53 de ani, are programate 80 de concerte în peste 30 de țări din Orientul Apropiat, Europa și de pe continentul american. Acest turneu se va încheia în prima parte a anului 2013 în Australia, unde Madonna nu a mai cântat în ultimii 20 de ani.

Turneul, primul după „Sticky and Sweet” din 2008/2009, promovează cel mai recent album de studio al cântăreței, „MDNA”, al 12-lea din carieră, ce a fost lansat în luna martie.

Descrisă de numeroase ori drept „una dintre cele mai bune artiste pop ale tuturor timpurilor”, numită și „Queen of Pop (Regina Pop-ului)”, Madonna este și cel mai bine vândută cântăreață a secolului XX, potrivit Recording Industry Association of America, cu peste 300 de milioane de albume vândute în întreaga lume. În martie 2008, ea a fost inclusă în Rock and Roll Hall of Fame.

Pe 26 august 2009, Madonna a concertat la București, în cadrul turneului „Sticky and Sweet”.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Péter Magyar explică aversiunea față de liderul AUR: „George Simion a dansat pe mormintele strămoșilor noștri, iar liderul UDMR a participat la campania de minciuni împotriva mea”
Digi24
Peter Magyar îl acuză pe Orban că „i-a trădat” pe maghiarii din Transilvania: „L-a susținut pe George Simion”
Cancan.ro
Soția lui Pepe a născut! Artistul a devenit tată din nou. Ce nume special a primit fetița
Prosport.ro
FOTO. Mihaela Buzărnescu, apariție senzuală în costum de baie! Cum arată la 37 de ani
Adevarul
Cum poate fi îngenuncheat Iranul cu un simplu telefon la Beijing. Soluția generalului care a condus armata SUA
Mediafax
Cum a reușit Belgia să convingă 3.000 de tineri și tinere de 17 ani să se înroleze în armată
Click
Moment incredibil pentru Jean de la Craiova. Soția artistului, față în față cu amanta: „Nu știa că eu sunt însurat”
Digi24
După eșecul negocierilor de la Islamabad, Trump anunță o blocadă a SUA asupra Strâmtorii Ormuz: „Suntem pe deplin «gata de acțiune»”
Cancan.ro
ANM a emis avertizare de vreme rea, în a doua zi de Paște. Zonele afectate de codul galben
Ce se întâmplă doctore
Daniela Gyorfi a trecut prin mai multe transformări estetice. Cum arăta înainte vedeta: „Sunt o femeie asumată…
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Vrei un SUV care să fie și dubiță? Un producător auto îți oferă soluția!
Descopera.ro
Cine a orchestrat intrarea României în Primul Război Mondial?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Un tip îi propune unei fete să facă dragoste cu el: – Cât tupeu, domnule, cât tupeu!
Descopera.ro
Ce este fenomenul „manosphere” și de ce politicienii britanici cer măsuri ferme pentru protejarea bărbaților?