Prima pagină » Emisiuni » Marius Tucă Show » VIDEO | Ion Cristoiu, publicist și scriitor: „Serviciile secrete ale Rusiei anunțau bolile lui Putin”

VIDEO | Ion Cristoiu, publicist și scriitor: „Serviciile secrete ale Rusiei anunțau bolile lui Putin”

Gândul

Ion Cristoiu, publicist și scriitor, a fost invitatul lui Marius Tucă la ediția specială, transmisă live de Gândul. Acesta spune că nimeni nu va ști ce va fi peste un an. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă

„Serviciile secrete de informații ale Rusiei dezvăluie prin niște documente că Putin are Parkinson, cancer pancreatic. Serviciile secrete ale Rusiei anunțau bolile lui Putin.

În fiecare lună, din februarie, Putin are o boală și moare mâine. Toate aceste informații fac parte din propagandă. Nimeni nu va ști ce va fi peste un an.

Nu am avut niciodată așa de multă dezinformare. Nu mai are nimeni curaj”, a spus Ion Cristoiu.

Emisiune o puteti urmări pe mariustuca.ro, miscareaderezistenta.ro, pe paginile de Facebook  Marius Tucă – și Gândul și pe canalul de YouTube Gândul. Tineți aproape!”

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Școli închise din cauza vremii nefavorabile, Cursuri suspendate joi și vineri
Digi24
„Întâi tragem, apoi punem întrebări”. Vechea regulă a Armatei daneze valabilă și în cazul unei invazii armate a SUA în Groenlanda
Cancan.ro
Răsturnare de situație în cazul bărbaților din Arad care au sărit de pe bloc! Vecinii lor rup tăcerea: 'Avea bănişori, dar da...
Prosport.ro
La 42 de ani, campioana e bănuită că se iubește cu un bărbat mai tânăr cu 20 de ani
Adevarul
Ce mesaj îi transmite Trump lui Putin după ce SUA au confiscat două petroliere în Europa și Caraibe
Mediafax
Cât costă în România treningul purtat de Maduro în momentul arestării. Stocul produsului s-a epuizat în mai multe țări
Click
Horoscop joi, 8 ianuarie. Leii primesc vești apăsătoare, Scorpionii află secrete
Digi24
Ce răni au suferit Maduro şi soţia lui în timp ce încercau să fugă de forţele americane
Cancan.ro
Femeie de 47 de ani, găsită moartă în apartamentul în care s-a cazat în vacanța de iarnă. A mers de 2 ori la Camera de Gardă, dar medicii au trimis-o acasă
Ce se întâmplă doctore
Stana Izbașa sfidează bătrânețea. La 56 de ani, artista din Banat se simte și arată cu 20 de ani mai tânără
Ciao.ro
Wow sau Bau? Cât de mult le-au schimbat operaţiile estetice pe vedetele din România
Promotor.ro
Șoferii cu vârsta peste 70 de ani vor fi supuși unor teste oftalmologice la fiecare trei ani
Descopera.ro
Care e mai sănătos: ceaiul sau cafeaua?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Vânătorul către Scufiţa Roşie: - Pentru că îmi place de tine, o să-ți îndeplinesc trei dorințe!
Descopera.ro
Cât trebuie să plătească turiștii care vor să vadă Fontana di Trevi din Roma?