Prima pagină » Magazin » ROMÂNII AU TALENT, SEZONUL 3. Vlad Grigorescu, mentalistul care a lăsat cu gura căscată pe toată lumea – VIDEO

ROMÂNII AU TALENT, SEZONUL 3. Vlad Grigorescu, mentalistul care a lăsat cu gura căscată pe toată lumea – VIDEO

FINALA ROMÂNII AU TALENT. EVOLUȚIA LUI VLAD GRIGORESCU

„Ce o să fac în seara asta nu s-a mai făcut nicăieri în lume” a spus Vlad Grigorescu înainte de a-și începe numărul pe care l-a pregătit pentru FINALA ROMÂNII AU TALENT. Acesta a început numărul de magie rugând-o pe Andra să aleagă un jeton dintr-un bol pe care Vlad Grigorescu. Prima dată andra a ales numărul 59, dar aceasta a decis să îl schimbe. Al doilea număr ales din bol a fost 90.

„Magia înseamnă să crezi în tine”, a spus Vlad Grigorescu pe parcursul numărului de magie pe care l-a prezentat în FINALA ROMÂNII AU TALENT. Pe parcursul numărul concurentul a vorbit despre ce înseamnă magie.

VEZI AICI NUMĂRUL PREGĂTIT DE MENTALISTUL VLAD GRIGORESCU PENTRU FINALA ROMÂNII AU TALENT, SEZONUL 3

La finalul numărului pregătit pentru FINALA ROMÂNII AU TALENT Vlad Grigorescu a fost aplaudat îndelung.

„Îl urmăresc de foarte mult timp pe vlad și pot să vă spun că ceea ce ne demosntrează vlad cu fiecare reprezentanție a lui nu e magie e mai mult de atât. Vlad e un entertaiment. Abia aștept să merg la un spectacol de-a lui Vlad Grigorescu”, a spus Andi Moisescu.

„Sunt sigură că o să fie sala plină la ce talent are și la cât de mult ne-a impresionat pe toți. Sunt sigură că și în această seară i-ai impresionat pe toți. Bravo”, a completat Andra.

„Vlad e evident: ne-ai demonstrat că ai o tehnică fantastică. Ne-ai demosntrat că ne încânți de fiecare dată și ne lași cu gura căscată. Mi-a plăcut că ai făcut o alegere inteligentă și nu una de duzină, așa cum sunt tentați foarte mulți magicieni”, a declarat Mihai Petre la finalul numărului pe care Vlad Grigorescu l-a pregătit pentru FINALA ROMÂNI AU TALENT.

CITEȘTE ȘI FINALA ROMÂNII AU TALENT, SEZONUL 3 LIVE. EI SUNT CEI 15 CARE LUPTĂ PENTRU MARELE PREMIU DE 120.000 DE EURO

Mentalistul Vlad Grigorescu a cucerit publicul din primele momente când a urcat pe scena de la ROMÂNII AU TALENT. Încă din etapa preselecțiilor de la ROMÂNII AU TALENT tânărul a demosntrat că este extrem de talentat.

Mentalistul VLAD GRIGORESCU și-a câștigat șansa de a merge în FINALA ROMÂNII AU TALENT după ce în semifinala competiției a prezentat un nou număr „magic”, după cum a spus chiar Mihai Petre.

„Acesta a fost mai mult decât un număr de magie, acesta a fost cu adevărat entertainment!”, a completat Andi Moisescu.

„Pe vremea când aveam 6 ani, tata a venit la mine, mi-a arătat un nasture, l-a strâns în pumn și l-a făcut să dispară. Apoi m-a pus să mă caut în buzunarul de la spate și acolo am găsit nasturele. Tata nu este magician. Știa și el trucul ăsta și a vrut să mă țină ocupat. M-a ținut ocupat toata viața”, a declarat Vlad Grigorescu.

Concurentul a precizat că participă la ROMÂNII AU TALENT pentru că vrea să arate oamenilor că magia nu înseamnă doar trucuri. „Trucuri pot face toți. Magia este o formă de artă prin care se pot spune povești și se pot transmite mesaje și emoții. Magicianul nu trebuie să fie un personaj care e arogant pentru că el știe cum se fac niște trucuri. Magicianul trebuie să fie un entertainer, să aibă ceva de transmis. E ca la filme. Cele bune au multe substraturi”, a adăugat finalistul de la ROMÂNII AU TALENT, SEZONUL 3.

În această seară la ProTv va fi ales câștigătorul show-ului ROMÂNII AU TALENT, SEZONUL 3. Dincolo de titlul de cel mai talentat român, în joc mai sunt și 120.000 de euro, premiu oferit de COSMOTE.

Recomandarea video

Mediafax
Horoscop 5 decembrie 2025: O zi intensă cu vești care răstoarnă planuri
Digi24
Dmitri Medvedev amenință „nebuna Uniune Europeană”: confiscarea activelor rusești ar fi echivalentă cu un act ce justifică războiul
Cancan.ro
Fiica nelegitimă a lui Putin, recunoscută de niște ucraineni în Paris. IREAL ce s-a întâmplat imediat după
Prosport.ro
FOTO. Cum arată la 43 de ani Ileana Lazariuc, fosta noră a magnatului Ion Țiriac
Adevarul
Momentul în care un șofer a zburat cu Mercedesul peste un sens giratoriu și alte două mașini. Ce s-a întâmplat
Mediafax
„Îți place să trăiești în Europa?”. Un jurnalist ucrainean a abordat-o pe presupusa fiică a lui Putin la Paris / Ea spune că îi pare „foarte rău” pentru războiul din Ucraina
Click
Val de angajări în mai multe orașe din România. Domeniile în care se caută personal fără experiență
Digi24
Rusia va ajunge la granița României, diplomatic sau prin arme, amenință Vladimir Putin
Cancan.ro
DOLIU în presă! A murit jurnalistul Mihai Stănescu
Ce se întâmplă doctore
Planta pe care trebuie să o pui la ușa casei ca să atragi bani, noroc și protecție, conform Feng Shui
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Cea mai bine vândută mașină din România, în noiembrie: Doar bulgarii mai cumpără acest model
Descopera.ro
SUCUL care face MINUNI pentru corp peste noapte
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
20 de lucruri uimitoare despre creierul uman