Prima pagină » Magazin » Tânără bătută crunt după ce a refuzat un bărbat. O singură replică l-a făcut să-și iasă din minți: „Îmi pare rău, dar nu sunt interesată…”

Tânără bătută crunt după ce a refuzat un bărbat. O singură replică l-a făcut să-și iasă din minți: „Îmi pare rău, dar nu sunt interesată…”

Gabrielle Walsh, în vârstă de 18 ani, a vorbit deschis despre atacul în urma căruia a fost aproape mutilată. „Fetele simt că nu pot refuza un bărbat...", a declarat tânăra agresată de un individ.

În imagini se văd rănile cumplite suferite de o tânără de 18 ani, care „a îndrăznit” să refuze un individ. Acesta a urmărit-o în timp ce ieșea dintr-un nightclub și a abordat-o fără să țină cont de nicio limită. „Îmi pare rău, dar nu sunt interesată”, i-a spus fata, care s-a trezit sub o ploaie de pumni și picioare, scrie Gabrielle Walsh, în vârstă de 18 ani, a vorbit deschis despre atacul în urma căruia a fost aproape mutilată. „Fetele simt că nu pot refuza un bărbat…”, a declarat tânăra agresată de un individ.” target=”_blank”>mirror.co.uk.

Gabrielle Wash, de 18 ani, a ieșit cu prietenul ei, Kyle McKeown, în Manchester, dar amândoi au fost atacați. Aceasta a primit un pumn care a lăsat-o inconștientă, în timp ce Kyle a fost – la rândul său – „călcat în picioare”.

În fotografii se vede cum Gabrielle are ochiul umflat și cu răni, în timp ce Kyle are urme de violență.

Gabrielle spune că vede „galben” cu ochiul rănit. Fata se teme să mai iasă din casă după atac și consideră că, în unele situații, „fetele simt că nu au voie să refuze un bărbat”.

Cei doi petrecăreți se îndreptau spre casă în jurul orei 3.30 dimineața, după o noapte la Club Bloom, când au fost abordați de trei bărbați.

Unul dintre indivizi i-a bătut măr Gabrielle și Kyle. Tânăra a avut noroc să primească primul ajutor de la voluntarii Village Angels.

Din nefericire, individul care i-a bătut pe cei doi nu a fost încă prins de poliție.

foto: captură youtube.com

Recomandarea video

Mediafax
Un șofer din București a lovit un copac și două ambulanțe SMURD
Digi24
Vladimir Putin „a otrăvit” mințile rușilor. Mihail Kasianov, despre ultima întâlnire cu liderul de la Kremlin: „Te voi distruge oricum”
Cancan.ro
FBI intră pe fir în cazul lui Emil Gânj! Descoperiri ULUITOARE în telefonul criminalului din Mureș
Prosport.ro
Mădălina Ghenea i-a înnebunit pe arabi. Cum și-a făcut apariția în Qatar
Adevarul
Povestea celui mai bogat sat din Ucraina, aflat la graniţa cu România. Paradoxul castelelor din Nyzhnia Apșa
Mediafax
AEP: Peste 2.2 milioane de alegători înscriși pentru alegerile locale parțiale de duminică
Click
Roxana Călin, doctoriţa care a îngrozit România în anii ’90. Și-a ucis şi tranşat rivala în dragoste
Digi24
Rachete spațiale, aur ilegal și o misiune imposibilă a Legiunii Străine: De ce nu poate Europa să își apere frontiera din Amazon
Cancan.ro
Ultimele imagini cu Rodica Stănescu înainte să moară! Se transformare radical de dragul iubitului. Intervenții estetice și...
Ce se întâmplă doctore
Ce se întâmplă cu pensiile din ianuarie 2026? Ministrul Muncii a clarificat situația
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Tesla Model 3 Standard, disponibilă și în România. E cea mai ieftină Tesla și poate fi luată în rate
Descopera.ro
Un EXPERT spune că modelele lingvistice mari nu vor fi niciodată cu adevărat INTELIGENTE
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
Un fost director Microsoft, impresionat de transformarea României din ultimii ani