Prima pagină » Știri » Reacția lui Traian Băsescu când o româncă i-a spus că i-ar plăcea să-l vadă premier

Reacția lui Traian Băsescu când o româncă i-a spus că i-ar plăcea să-l vadă premier

Reacția lui Traian Băsescu când o româncă i-a spus că i-ar plăcea să-l vadă premier
Fostul președinte Traian Băsescu a ieșit duminică la cumpărături într-un hipermarket din Capitală și a avut o reacție surprinzătoare în momentul în care o româncă i-a spus că i-ar plăcea să-l vadă premier, scrie Digi 24.

”I-am spus că mi-ar plăcea să îl văd prim-ministru și că sper să nu se lase de politică. A zâmbit, dar nu a făcut alte comentarii. ‘O să vedem, deocamdată ne odihnim’ (n.r. a spus Băsescu). L-a întrebat soțul meu dacă vrea să facem poze împreună, a fost răbdător și zâmbitor. Am mai schimbat câteva vorbe, apoi a venit altcineva care voia să facă poze. Am văzut doar oameni dornici să facă poze, în prezența mea nu a fost nimeni care să îl înjure”, a declarat Mirabela Stoica.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Imperiul secret al filmelor piratate a căzut! Cum au spart polițiștii italieni rețeaua CINEMAGOAL care făcea milioane din streaming ilegal
Digi24
Trump așteaptă cu groază ziua în care va trebui să facă față „Fantomei de 5,02 dolari”
Cancan.ro
Mihai Neșu primește o pensie colosală de la olandezi. Cât încasează lunar fostul fotbalist
Prosport.ro
FOTO. Raluca Zenga, imagini incendiare în costum de baie pe plaja din Maldive
Adevarul
Alexandra Căpitănescu, după succesul României la Eurovision 2026: „Nu ne-am așteptat ca o piesă rock atât de nișată să placă atât de mult”
Mediafax
Bolojan trage linia în PNL: Nici clonă a USR, nici brelocul PSD
Click
Țara care a ajuns lider în turismul de relaxare și wellness. Mulți români aleg să-și petreacă vacanță aici: „M-am simțit complet relaxată și fără stres”
Digi24
Bătaie în Centrul Vechi din Capitală între ucraineni și o bandă de motocicliști români. Jandarmii au intervenit în timpul nopții
Cancan.ro
Veste uriașă în lumea mondenă! Celebra cântăreață din România a devenit mamă pentru prima dată
Ce se întâmplă doctore
Ce mai face Mona Nicolici, fosta prezentatoare de știri de la Antena 1. Cum arată astăzi, la 56 de ani
Ciao.ro
Wow sau Bau? Cât de mult le-au schimbat operaţiile estetice pe vedetele din România
Promotor.ro
Codul Rutier 2026: Se modifică procedura de obținere a permisului de conducere
Descopera.ro
De ce dinozaurii carnivori aveau brațe așa mici?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Gheorghe: - Ioane, dacă eu m-aș însura cu soră-ta, noi doi ce-am fi?
Descopera.ro
Praful de supernovă ar putea fi „de vină” pentru unul dintre cele mai mari mistere ale Universului