Prima pagină » Știri » Ultimele cuvinte ale Lăcrămioarei, românca însărcinată ucisă de amantul italian. Afaceristul nu voia ca soția să afle despre relația lui secretă

Ultimele cuvinte ale Lăcrămioarei, românca însărcinată ucisă de amantul italian. Afaceristul nu voia ca soția să afle despre relația lui secretă

Ultimele cuvinte ale Lăcrămioarei, românca însărcinată ucisă de amantul italian. Afaceristul nu voia ca soția să afle despre relația lui secretă
Momentul în care o româncă însărcinată a fost ucisă de iubitul său italian a fost surprins de camerele de supraveghere. În înregistrare se aud ultimele cuvinte ale femeii în vârstă de 30 de ani.

Vineri, Ana Maria Lăcrămioara s-a întâlnit cu iubitul ei, un om de afaceri italian în vârstă de 51 de ani, despre care tânăra știa că este însurat și spera că va divorța.

Tânăra s-a întâlnit cu bărbatul, lângă șantierul în care acesta lucra. Cei doi au întreținut relații intime în duba afaceristului, apoi femeia i-a mărturisit că este însărcinată și că-i va spune totul soției lui. Femeia i-a cerut amantului său 3000 de euro pentru a merge la medic.

Atunci, bărbatul și-a ieșit din fire, a luat un cuțit și a înjunghiat-o pe femeia care a coborât rapid din mașină. Camarele de supraveghere din zona orașului Balestrate au surprins momentul în care antreprenorul italian a alergat după femeia care sângera și a băgat-o înapoi în mașină.

Italianul i-a spus femeii că o va duce la spital, dar s-au luat la ceartă și în final bărbatul a lovit-o cu o bâtă pe româncă, apoi i-a tăiat gâtul și i-a lăsat cadavrul pe marginea șoselei. Apoi, ca li cum nimic nu s-ar fi întâmplat, afaceristul s-a dus la restaurant, apoi la frizer.

În înregistrare se aud ultimele cuvinte ale femeii: „Lasă cuțitul, vrei să omori și copilul? Te iubesc, mă iubești, nu se poate sfârși astfel”.

Italianul a fost prins de polițiștii italieni 24 de ore de la crimă. Bărbatul care și-a recunoscut fapta este în prezent în închisoare, timp în care procurorii au demarat o anchetă în acest caz. Criminalul a declarat că femeia îl șantajase cu 3000 de euro pentru a nu-i spune soției lui că este însărcinată.

Ana Maria Lăcrămioara s-a născut în România, dar a crescut în Italia, fiind adoptată de o familie siciliană.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Simion: „Împăratul este gol". Coaliția toxică o să sfârșească
Digi24
„Vom folosi toate mijloacele”. Lukașenko avertizează Ucraina și alte patru țări europene
Cancan.ro
Toto Dumitrescu, condamnat! Ce pedeapsă a primit. Magistrații, decizie șoc în dosarul accidentului + fuga de la locul faptei
Prosport.ro
Milionarul și-a făcut cumpărăturile la LIDL. I-a lăsat mască pe angajați: cu ce și-a umplut căruciorul
Adevarul
Războiul din Pădurea Băneasa ia amploare. 6.000 de oameni, captivi între un dezvoltator care nu se ține de cuvânt și ecologiști
Mediafax
Trei zile de vreme rea în România. Ce zone sunt vizate de avertizările ANM
Click
Oana Roman și fiica ei au luat un virus: „Amândouă bolim de azi-noapte. E ceva prin aer”
Digi24
Prima reacție a Kremlinului după victoria lui Rumen Radev în alegerile din Bulgaria
Cancan.ro
Divorțul de Rareș Cojoc a distrus-o. Ce a făcut Andreea Popescu cu câteva ore înainte de semnarea actelor
Ce se întâmplă doctore
TOP 10 vedete vegane din România. Care sunt celebritățile care au renunțat la carne! De ce au adoptat acest stil de viață
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Nu BMW, nu Mercedes: Această marcă auto premium este lider în domeniul loialității clienților
Descopera.ro
Ce spune știința despre bărbații foarte inteligenți?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. – M-am culcat aseară cu soţul Mariei! – Şi?!? la zi, cum e???
Descopera.ro
Care sunt șansele să găsești vreodată un mesaj într-o sticlă?