Prima pagină » Economic » Dacia lansează seria LIMITATĂ Techroad. Cum arată și cu ce îmbunătățiri vine – FOTO / VIDEO

Dacia lansează seria LIMITATĂ Techroad. Cum arată și cu ce îmbunătățiri vine – FOTO / VIDEO

Dacia lansează seria LIMITATĂ Techroad. Cum arată și cu ce îmbunătățiri vine - FOTO / VIDEO
Dacia lansează pe piața din România o nouă serie limitată transversală, disponibilă pe modelele Sandero, Logan, Logan MCV, Duster, Lodgy și Dokker, intitulată Techroad, informează compania.

Seria are elemente noi de design și o serie de dotări suplimentare pentru condus.

Seria este creată pornind de la cele mai avansate versiuni de serie ale modelelor Dacia (Stepway pentru Dokker și Lodgy, Stepway Prestige pentru Sandero și Logan MCV, respectiv Prestige Plus pentru modelul Logan), seria limitată vine cu noi culori, precum și prin noile modele de jante, din oțel sau aluminiu, în funcție de model.

În cazul modelului Duster, SL Techroad este construită pornind de la versiunea Comfort.

Alături de dotările de serie, deja numeroase, SL Techroad propune È‹n plus sistemul multimedia Media NAV (pentru Logan, Lodgy, Duster și Dokker), camera video pentru parcarea cu spatele (pentru Logan, Logan MCV si Sandero), sistemul Cruise Control (pentru Logan), volanul si ornamentul schimbătorului de viteze îmbrăcate in piele (pentru Duster).

Seria beneficiază de garanție de 3 ani în limita a 100 000 km.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Hotelul care îți dă banii înapoi în funcție de cât de mult plouă
Digi24
VIDEO „Războiul pe care nu ai voie să-l vezi”. Cum rescriu Emiratele Arabe Unite povestea atacurilor iraniene (Bellingcat)
Cancan.ro
Cât a plătit un client pentru o cursă Uber de 12 km, din București până la Aeroportul Otopeni
Prosport.ro
FOTO. Și-a trădat prietena și a avut o aventură cu soțul acesteia
Adevarul
Trump, mesaj furibund pentru Iran: „Deschideți strâmtoarea, nenorociți nebuni, sau veți trăi în Iad. Slăvit să fie Allah”
Mediafax
BCE: România, printre țările UE cu cea mai mare creștere a investițiilor publice. Nivel record susținut de fonduri europene
Click
Cum au ajuns să-și împartă treburile în gospodărie Anca Țurcașiu și iubitul ei: „Trăim unul pentru celălalt”
Digi24
Scandalul de pe „acoperișul lumii”: cum au ajuns fraudele cu asigurări pe Everest și ce legătură are bicarbonatul de sodiu
Cancan.ro
Localitatea din România în care poți cumpăra o casă cu doar 1960 de euro. Terenul are 1922 de metri pătrați
Ce se întâmplă doctore
Ioana Tamaș, imagini incendiare în costum de baie! Soția lui Tamaș arată senzațional la 37 de ani
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Am condus în România noile Dacia Duster și Bigster cu tracțiune integrală și transmisie automată
Descopera.ro
De ce câmpul magnetic al planetei Saturn este deformat?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Ion îsi sună mama în noaptea nunții: – Mamăăă!
Descopera.ro
Copiii și ecranele: Cât este prea mult și ce pot face părinții