Prima pagină » Actualitate » Un băiat de 14 ani, din Timișoara, a DISPĂRUT de acasă de trei zile. Care sunt semnalmentele adolescentului

Un băiat de 14 ani, din Timișoara, a DISPĂRUT de acasă de trei zile. Care sunt semnalmentele adolescentului

Un băiat de 14 ani, din Timișoara, a DISPĂRUT de acasă de trei zile. Care sunt semnalmentele adolescentului

Un băiat de 14 ani, din Timişoara, a dispărut de acasă de trei zile după ce a plecat spre şcoală și nu a mai revenit la domiciliu. Acum este căutat de poliţişti, după ce familia a anunţat dispariţia sa.

„În data de 17 iunie, poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale Timiş au fost sesizaţi cu privire la faptul că, la data de 14 iunie 2023, ICHIM GEZA ar fi plecat voluntar de la imobilul unde locuieşte cu familia lui, din municipiul Timişoara, spre şcoală, iar până în prezent nu a mai revenit la domiciliul său”, au transmis reprezentanții Inspectoratului de Poliție Județean (IPJ) Timiş.

Semnalmentele adolescentului:

Băiatul are 1,60 metri înălţime, 85 de kilograme, păr blond tuns scurt, ochi albaştri, constituţie atletică.

Când a plecat de acasă purta blugi albaştri, geacă neagră, pantofi sport de culoare gri şi avea un ghiozdan de culoare gri.

Oricine poate oferi detalii cu privire la persoana dispărută este rugat să apeleze Serviciul de Urgenţă 112 sau să contacteze cea mai apropiată unitate de poliţie.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Presa maghiară despre alegerile de la București: „Aproape nimănui nu i-a păsat cine va fi noul primar”
Digi24
George Simion: „Democrația a fost călcată în picioare”. Reacția liderului AUR după închiderea urnelor
Cancan.ro
Prima gafă de primar a lui Ciprian Ciucu! L-a atacat direct pe Nicușor Dan: 'Mi-a scăpat acest lucru'
Prosport.ro
FOTO. Parcă sunt surori! Cum arată mama Jaquelinei Cristian, jucătoarea română care a încasat peste 1 milion de dolari în 2025
Adevarul
Trucul românesc care reduce cheltuielile de iarnă. „Am 21 de grade în casă și nu am dat drumul la căldură”
Mediafax
Situație incredibilă într-o comună din Botoșani: după tată și mamă, a venit rândul fiicei să conducă primăria
Click
Roxana Călin, doctoriţa care a îngrozit România în anii ’90. Și-a ucis şi tranşat rivala în dragoste
Digi24
AUR a recunoscut că Anca Alexandrescu a pierdut alegerile. Ce a spus Simion despre relația cu Georgescu
Cancan.ro
Vin ninsorile în București, mai devreme decât ne așteptam. Pe ce dată ninge, potrivit meteorologilor Accuweather
Ce se întâmplă doctore
Ce se întâmplă cu pensiile din ianuarie 2026? Ministrul Muncii a clarificat situația
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
UE s-a răzgândit și nu mai interzice motoarele diesel. Dar impune anumite condiții
Descopera.ro
Cel mai bătrân STRĂMOȘ al RECHINILOR înota în apele Australiei pe vremea dinozaurilor
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
Somnul sănătos începe în intestin. Ce au aflat cercetătorii?