Prima pagină » Comunicate de presă » Hisense, sponsor oficial al preliminariilor europene UEFA (Comunicat de presă)

Hisense, sponsor oficial al preliminariilor europene UEFA (Comunicat de presă)

Hisense, sponsor oficial al preliminariilor europene UEFA (Comunicat de presă)

Hisense, în calitate de sponsor oficial al UEFA European Qualifiers, anunță sponsorizarea fazei de calificare a competiției, care va avea loc în diferite orașe din Europa între 23 martie 2023 și 26 martie 2024.

Etapa de calificare va consta într-un total de 254 de meciuri, care se vor juca pe parcursul unui an în diferite orașe din Europa. Echipele naționale UEFA concurente vor juca între ele într-un sistem de ligă, primii doi clasați din fiecare grupă câștigând un bilet la finala turneului din Germania în 2024.

Prin această sponsorizare, Hisense își demonstrează încă o dată angajamentul față de lumea fotbalului și a sportului. Potrivit doamnei Tatiana Serban, Director Regional de Marketing Hisense România, Bulgaria și Grecia „angajamentul față de marketingul sportiv este și va continua să fie o modalitate eficientă de atingere a obiectivelor de dezvoltare pe termen lung ale brandului Hisense”.

Cu produsele sale premium și progresele tehnologice continue, Hisense încearcă să-și extindă cultura corporativă și să obțină o creștere a mărcii folosind limbajul sportului în conformitate cu valorile mărcii sale.

Cel mai bun mod de a te bucura de toate meciurile din calificarea europeană

România este în grupa I, alături de Elveția, Israel, Kosovo, Belarus și Andorra. Naționala a debutat în Andorra. Meciurile din preliminariile EURO 2024 se vor disputa în perioada martie – noiembrie 2023, urmând a fi decise 20 dintre calificate, primele două clasate din fiecare grupă.

Pentru a vă bucura de sport în cel mai bun mod posibil, Hisense a încorporat tehnologii precum Motion Compensation (MEMC), Sports Mode and Player Recognition, modul sport și recunoașterea jucătorilor în modelele sale de televizoare pentru a îmbunătăți considerabil experiența de vizionare pentru spectatori. De asemenea, frigiderele Hisense sunt pregătite pentru a răci băuturi răcoritoare și gustări la o viteză incredibilă, datorită funcției Super Cool.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Un șofer din București a lovit un copac și două ambulanțe SMURD
Digi24
Vladimir Putin „a otrăvit” mințile rușilor. Mihail Kasianov, despre ultima întâlnire cu liderul de la Kremlin: „Te voi distruge oricum”
Cancan.ro
FBI intră pe fir în cazul lui Emil Gânj! Descoperiri ULUITOARE în telefonul criminalului din Mureș
Prosport.ro
Mădălina Ghenea i-a înnebunit pe arabi. Cum și-a făcut apariția în Qatar
Adevarul
Povestea celui mai bogat sat din Ucraina, aflat la graniţa cu România. Paradoxul castelelor din Nyzhnia Apșa
Mediafax
AEP: Peste 2.2 milioane de alegători înscriși pentru alegerile locale parțiale de duminică
Click
Roxana Călin, doctoriţa care a îngrozit România în anii ’90. Și-a ucis şi tranşat rivala în dragoste
Digi24
Rachete spațiale, aur ilegal și o misiune imposibilă a Legiunii Străine: De ce nu poate Europa să își apere frontiera din Amazon
Cancan.ro
Ultimele imagini cu Rodica Stănescu înainte să moară! Se transformare radical de dragul iubitului. Intervenții estetice și...
Ce se întâmplă doctore
Ce se întâmplă cu pensiile din ianuarie 2026? Ministrul Muncii a clarificat situația
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Tesla Model 3 Standard, disponibilă și în România. E cea mai ieftină Tesla și poate fi luată în rate
Descopera.ro
Un EXPERT spune că modelele lingvistice mari nu vor fi niciodată cu adevărat INTELIGENTE
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
Astronomii descoperă că o forță misterioasă influențează piticele albe