Prima pagină » Magazin » Antonia, frumoasa româncă din America

Antonia, frumoasa româncă din America

Antonia, frumoasa româncă din America
Vedeta, care are sute de mii de fani în prezent, a devenit cunoscută în România grație piesei Morena, în anul 2010, iar atitudinea sa, talentul și frumusețea au ajutat-o să rămână în atenția publicului și a presei.

Cântăreața Antonia face parte dintre vedetele discrete, dar cărora nu le este teamă să-și trăiască viața la maxim. Lansează hit după hit, are concerte în toată țara și energie pentru a călători pe alte continente pentru a-și promova muzica.

Vedeta, care are sute de mii de fani în prezent, a devenit cunoscută în România grație piesei Morena, în anul 2010, iar atitudinea sa, talentul și frumusețea au ajutat-o să rămână în atenția publicului și a presei.

Cu toate că zilnic apar informații despre ea în tabloide, Antonia nu este o persoană care să provoace sau să-și dorească atenția mass-media. Probabil tocmai această discreție stârnește curiozitatea și interesul în jurul său.

Cântăreața a făcut curând o vizită în Dubai pentru a susține un concert pe tărâmuri însorite, iar în pauza dintre repetiții a profitat pentru a se întâlni cu prințul Al Habtoor, fapt ce a dus la speculații conform cărora cei doi ar fi mai mult decât prieteni, nimic confirmat însă până acum.

Citește continuarea pe ONE.ro și află cum vedea Antonia lucrurile atunci când nu era decât la începutul carierei sale.

Recomandarea video

Mediafax
Marele pierzător al acestor alegeri
Digi24
George Simion: „Democrația a fost călcată în picioare”. Reacția liderului AUR după închiderea urnelor
Cancan.ro
Moartea Rodicăi Stănoiu, învăluită în mister! Semnul care a stârnit îngrijorare în rândul celor care o cunosc
Prosport.ro
FOTO. Parcă sunt surori! Cum arată mama Jaquelinei Cristian, jucătoarea română care a încasat peste 1 milion de dolari în 2025
Adevarul
Trucul românesc care reduce cheltuielile de iarnă. „Am 21 de grade în casă și nu am dat drumul la căldură”
Mediafax
EXIT-POLL Alegeri Primăria București 2025. CURS: Ciucu 32,7% Băluță 26,3% Alexandrescu 20,2% Drulă 12,8%. INSCOP: Ciucu: 31,7%, Băluță 26,1%, Alexandrescu 21,1%
Click
Roxana Călin, doctoriţa care a îngrozit România în anii ’90. Și-a ucis şi tranşat rivala în dragoste
Digi24
AUR a recunoscut că Anca Alexandrescu a pierdut alegerile. Ce a spus Simion despre relația cu Georgescu
Cancan.ro
Motivul real pentru care Mirabela Grădinaru nu a votat. Răspunsul BIZAR oferit de Nicușor Dan
Ce se întâmplă doctore
Ce se întâmplă cu pensiile din ianuarie 2026? Ministrul Muncii a clarificat situația
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Tesla Model 3 Standard, disponibilă și în România. E cea mai ieftină Tesla și poate fi luată în rate
Descopera.ro
Cel mai bătrân STRĂMOȘ al RECHINILOR înota în apele Australiei pe vremea dinozaurilor
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
Câți dintre europeni recunosc că sunt stresați la locul de muncă?