Prima pagină » Magazin » Anunțul postat de mama unui licean pe un site de matrimoniale: Iubită pentru fiul meu

Anunțul postat de mama unui licean pe un site de matrimoniale: Iubită pentru fiul meu

Anunțul postat de mama unui licean pe un site de matrimoniale: Iubită pentru fiul meu
Mama se arată îngrijorată

„Vreau să găsesc o fată drăguță care să se întâlnească cu fiul meu și să îl transforme dintr-un licean tocilar, într-un student atrăgător”, sună anunțul postat de o femeie din Philadelphia pe un site de profil. Titlul anunțului este provocator: „O iubită pentru fiul meu”, scrie Daily Mail.

Mama se arată îngrijorată de faptul că fiul său, din cauza timidității excesive, „nu a avut niciodată o prietenă”, bănuind că el este „încă virgin”.  Tânărul este descris ca fiind foarte deștept, în toamnă el urmând să înceapă cursurile la Harvard.

Femeia are și un plan bine pus la punct. Ea intenționează să cumpere patru bilete la un concert preferat de fiul ei, două să i le ofere tinerei care va accepta provocarea, care trebuie să aibă sub 19 ani, și două fiului ei. Astfel, cei doi s-ar putea întâlni „întâmplător” și ulterior ar urma să facă amor.

Însă mama nu vrea ca totul să se termine după o singură noapte. Ea scrie că își dorește ca relația tinerei cu fiul ei să dureze mai mult, astfel încât tânăra să „îi arate băiatului diverse poziții sexuale”, înainte ca el să meargă la colegiu.

În schimb mama promite să o scape pe tânără de toate grijile financiare și spune că norocoasa tânără ar putea primi în dar și un automobil. 

Articolul din Daily Mail a stârnit numeroase comentarii, mulți dintre cititori fiind de părere că este vorba despre o farsă.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Fostul șef ANPC a luat „țeapă” cu biletul la concertul Metallica
Digi24
Xi Jinping în spatele ușilor închise: cele două laturi ale președintelui chinez și cum tratează puterile mijlocii
Cancan.ro
Pe ce dată s-au despărțit Cabral și Andreea Ibacka, de fapt! Lumea habar nu avea
Prosport.ro
FOTO. „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”. S-a căsătorit cu Eugenia și a spus-o fără ocolișuri
Adevarul
Cea mai nefericită combinație pentru România: recesiune plus inflație de 10,7%. Cine a băgat țara în criză
Mediafax
Traian Băsescu crede că Bolojan va candida la Președinția României
Click
Românii au ales cel mai frumos oraș din țară: „Are problemele lui, dar la capitolul frumusețe nu se compară”
Digi24
Eroul lui Alex. Mărturia lui Mihail Soare, salvatorul care l-a zărit pe copil cu coada ochiului, din elicopter: Nici nu putea să plângă
Cancan.ro
‼️ANUNȚUL făcut de medici despre starea de sănătate a lui Alexandru, băiețelul de 5 ani dispărut în Sibiu
Ce se întâmplă doctore
Cabral și Andreea Ibacka divorțează. Prima reacție a prezentatorului de la PRO TV
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Astra Arad va produce vagoane de tren cu destinație specială pentru NATO. La ce vor fi folosite
Descopera.ro
Ce s-ar întâmpla dacă rotația Pământului s-ar schimba?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: - Vreau să fac schimbul de ulei. Mecanicul: - Ce maşină e?
Descopera.ro
Patronii de restaurante, supărați pe clienții care împart o singură porție de mâncare