Prima pagină » Magazin » Ce spune Anne Hathaway despre viața la Hollywood în numărul de octombrie al GLAMOUR

Ce spune Anne Hathaway despre viața la Hollywood în numărul de octombrie al GLAMOUR

Noul număr Glamour se găsește la chioșcurile de difuzare a presei din data de 24 septembrie.

Luna aceasta am decis să îți spunem o mulțime de povești fermecătoare. Prima dintre ele are drept protagoniști trei cupluri de tineri creativi și îndrăzneți care au decis să creeze câteva proiecte artistice absolut minunate: Something Borrowed este o firmă ce închiriază obiecte chic pentru petreceri fabuloase, The Awesome Project reinventează motivele tradiționale românești și le desenează cu migală pe obiecte de porțelan uimitoare iar All Hollow este un expermient curatorial ce-și propune să devină un loc de întâlnire al fotografilor și artiștilor ce nu au fost promovați până acum.

Ți-am trezit interesul? Deschide revista la rubrica-semnătură GLAMOUR GENERATION!

Tot într-o poveste o vei vedea pe ecrane și pe vedeta numărului de octombrie GLAMOUR, Anne Hathaway: talentata actriță joacă în aceast sfârșit de an în ecranizarea celebrului roman al lui Victor Hugo, Mizerabilii, un musical cu o distribuție de excepție. GLAMOUR a vorbit cu Anne Hathaway și îți dezvăluie o mulțime de detalii din culisele vieții hollywoodiene.

FOTO: Glamour

Despre secrete bine păstrate vorbim și în acest număr GLAMOUR: mai precis despre secretele de frumusețe ale celor mai cunoscuți make-up artiști ai momentului. Cinci dintre ei te îndeamnă să le afli trucurile lor infailibile pentru un machiaj impecabil și îți schițează tușele de geniu pe care trebuie să le urmezi în acest sezon. Toate în materialul special intitulat Beauty Show!

Vrei să îți compui un look perfect? Am aflat care sunt piesele favorite ale fashionistelor célèbre și le-am ascultat tipsurile pentru o apariție ravisantă. Iar în numărul de octombrie ți le șoptim și ție! Mai mult decât atât: te învățăm cum să incluzi cel mai hot material al sezonlui, pielea, în garderoba ta!

Te visezi deja pe un podium de modă? Nu mai e doar o iluzie! Asta pentru că luna aceasta dăm startul GLAMOUR FASHION STREET: o prezentare de modă inedită în care fotomodelele veți fi chiar voi, fetele glam! Pășește și tu pe cea mai lungă pasarelă a modei și fii alături de noi, pe 6 octombrie în București Mall! Detaliile acestui eveniment unic le găsești în GLAMOUR!

Plus: îți spunem rețeta celor mai apetisante tarte cu fructe de sezon, care sunt aromele ispititoare ale celor mai noi parfumuri lansate și trei destinații demne de o prințesă.

Toate aceastea într-un nou număr GLAMOUR, din 24 septembrie, la toate chioșcurile de ziare!

Recomandarea video

Mediafax
Marele pierzător al acestor alegeri
Digi24
George Simion: „Democrația a fost călcată în picioare”. Reacția liderului AUR după închiderea urnelor
Cancan.ro
Moartea Rodicăi Stănoiu, învăluită în mister! Semnul care a stârnit îngrijorare în rândul celor care o cunosc
Prosport.ro
FOTO. Parcă sunt surori! Cum arată mama Jaquelinei Cristian, jucătoarea română care a încasat peste 1 milion de dolari în 2025
Adevarul
Trucul românesc care reduce cheltuielile de iarnă. „Am 21 de grade în casă și nu am dat drumul la căldură”
Mediafax
EXIT-POLL Alegeri Primăria București 2025. CURS: Ciucu 32,7% Băluță 26,3% Alexandrescu 20,2% Drulă 12,8%. INSCOP: Ciucu: 31,7%, Băluță 26,1%, Alexandrescu 21,1%
Click
Roxana Călin, doctoriţa care a îngrozit România în anii ’90. Și-a ucis şi tranşat rivala în dragoste
Digi24
AUR a recunoscut că Anca Alexandrescu a pierdut alegerile. Ce a spus Simion despre relația cu Georgescu
Cancan.ro
Motivul real pentru care Mirabela Grădinaru nu a votat. Răspunsul BIZAR oferit de Nicușor Dan
Ce se întâmplă doctore
Ce se întâmplă cu pensiile din ianuarie 2026? Ministrul Muncii a clarificat situația
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Tesla Model 3 Standard, disponibilă și în România. E cea mai ieftină Tesla și poate fi luată în rate
Descopera.ro
Cel mai bătrân STRĂMOȘ al RECHINILOR înota în apele Australiei pe vremea dinozaurilor
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
Averea celor mai bogați oameni din lume a ajuns la un nou record istoric în 2025