Prima pagină » Magazin » ROMÂNII AU TALENT, sezonul 3. Mihai Petre, pus la pământ de un grup de judoka. GALERIE FOTO

ROMÂNII AU TALENT, sezonul 3. Mihai Petre, pus la pământ de un grup de judoka. GALERIE FOTO

În acest sfârșit de săptămână aproape o sută de clujeni au urcat pe scena Teatrului Maghiar de Stat pentru a demonstra celor trei jurați: Andra, Mihai Petre și Andi Moisescu, talentele cu care sunt înzestrați, în cadrul preselecțiilor de la Românii au talent, sezonul 3, show difuzat de ProTv

În acest sfârșit de săptămână aproape o sută de clujeni au urcat pe scena Teatrului Maghiar de Stat pentru a demonstra celor trei jurați: Andra, Mihai Petre și Andi Moisescu, talentele cu care sunt înzestrați, în cadrul preselecțiilor de la Românii au talent, sezonul 3, show difuzat de ProTv.

Ajunsă la Cluj la doar câteva zile după ziua ei de naștere, Andra a avut parte de o surpriză din partea publicului care i-a cântat „La mulți ani” și a aplaudat-o minute în șir.

De o experiență deosebită a avut parte și Mihai Petre. După ce și-au prezentat numărul, un grup de copii care practică judo l-au invitat pe scenă pe Mihai pentru o demonstrație.

Smiley și Pavel Bartoș nu au putut sta deoparte, așa că pe scenă s-a format o piramidă umană atunci când juratul a fost pus la pământ de cel mai tânăr judoka.

Surprizele s-au ținut lanț la Cluj, unde pe scenă au revenit și foști concurenți, care și-au îmbunătățit performanțele atât de mult încât au lăsat juriul mut de uimire.

Show-ul s-a mutat de pe scenă în culise, unde „Șefii” au făcut propriul lor spectacol: s-au transformat în indieni, au sărit la trambulină, au făcut tumbe sau au dansat alături de concurenți.

Tot la Cluj a venit și Cristian Gog, de această dată în calitate de spectator. Aflat în culise alături de cei doi prezentatori, mentalistul a suferit și el o transformare: Smiley l-a transformat în Charlie Chaplin, personajul lui preferat. Fotografia a fost postata de Smiley pe contul lui de Twitter, iar reacțiile au fost imediate, asta pentru că asemănarea era incredibil de mare.

După Cluj, caravana va ajunge pentru prima oara la Oradea. Marți, 29 august, începând cu ora 10:00, orădenii sunt așteptați la Hotel Ramada pentru preselecțiile de la „Românii au talent”.

Pe toată perioada caravanei, fanii emisiunii sunt așteptați pe pagina de Facebook a show-ului, http://www.facebook.com/romaniiautalent, unde vor afla pas cu pas ce se întâmplă și vor fi primii care vor vedea cele mai haioase imagini din timpul show-urilor și al preselecțiilor.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Viitorul mașinilor chinezești în Europa: UE a luat decizia momentului
Digi24
Donald Trump s-a autoproclamat „președinte interimar al Venezuelei”. Imaginea postată de liderul american pe platforma sa socială
Cancan.ro
BREAKING! Mario Iorgulescu vrut să se SINUCIDĂ. Mesajul de ADIO lăsat părinților
Prosport.ro
Cristina ICH, apariție hot în costum de baie, în St. Barts
Adevarul
Ce se află sub gheața celei mai mari insule din lume. Pământul le-a ascuns aici dintr-un motiv anume
Mediafax
Criză în America! Cât a ajuns să coste o banală pizza cu brânză
Click
Bijuteria regală, veche de 1.100 de ani, care are gravat mesajul: „Alfred a poruncit să fiu făcută”
Digi24
Reacția Chinei după ce Donald Trump a declarat că SUA vor prelua Groenlanda ca să nu ajungă pe mâinile Beijingului
Cancan.ro
Câți bani a primit Iustin HVNDS, de la Antena 1, pentru cele doar 3 zile la Survivor 2026
Ce se întâmplă doctore
O mai țineți minte pe Adela Lupșe, cunoscută pentru replica „Vreau să sune telefonul”? Cum arată acum, la 10 ani de când a renunțat la tv
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Un McLaren diferit de toate: povestea INCREDIBILĂ a monopostului care a însoțit titlul lui Lando Norris
Descopera.ro
Polul Sud tocmai s-a mutat! Cum a fost posibil?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BUBULINA: – Explică-mi și mie de ce te-ai culcat cu soră-mea?
Descopera.ro
Test de cultură generală. Cât timp ar dura să zbori în jurul lumii?