Prima pagină » Magazin » VIDEO. Moment terifiant pe străzile din Marea Britanie: „Nu pot să cred că cineva a putut să comită un act atât de oribil”

VIDEO. Moment terifiant pe străzile din Marea Britanie: „Nu pot să cred că cineva a putut să comită un act atât de oribil”

VIDEO. Moment terifiant pe străzile din Marea Britanie:
Călătorii din Coventry, Marea Britanie, au rămas îngroziți după ce au asistat la o scenă ieșită din comun.

Călătorii din Coventry, Marea Britanie, au rămas îngroziți după ce au asistat la o scenă ieșită din comun, scrie Daily Mail. O tânără în vârstă de 19 ani a sărit asupra unui bătrânel de origine asiatică, lovindu-l cu mâinile și picioarele.

Deși la început bărbatul pare să se fi apărat, încercând să pareze loviturile tinerei, la un moment dat a căzut pe jos, însă femeia a continuat să-l lovească. Mai mult, ea l-a înjurat și l-a scuipat în față.

Scena a fost filmată de unul dintre martori, care nu au intervenit în scena neadecvată, iar clipul a fost postat pe rețelele de socializare. 

„Nu pot să cred că cineva a putut să comită un act atât de oribil, mai ales în orașul meu! Și rușine celor care au stat să se uite și să filmeze și nu au avut decența să o oprească pe fata asta. Sper să se facă dreptate”, a comentat unul dintre internauți.

După incident, tânăra a fost ridicată de polițiști, care anchetează cazul.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Irina Rimes, despre punctajul acordat României de Republica Moldova: Vreau să văd publicată lista juriului
Digi24
De ce nu poate elita de la Kremlin să-l înlăture de la putere pe Putin și ce poate face Occidentul ca să grăbească prăbușirea regimului
Cancan.ro
Cresc pensiile românilor cu 600 lei, de la 1 ianuarie 2027. Cine beneficiază de această mărire și care este condiția
Prosport.ro
FOTO. Iulia Pârlea, în costum de baie pe plaja din Grecia. Prezentatoarea TV pentru care s-au certat Marica şi Torje arată spectaculos
Adevarul
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența la Eurovision. Acuzații de lobby diplomatic și campanii masive de vot
Mediafax
Eurovision: Val de reacții negative în Moldova după ce juriul a oferit doar 3 puncte României
Click
O taiwaneză spune ce nu îi place în țara noastră. Ce o deranjează cel mai mult la români: „Nu m-am acomodat deloc cu asta”
Digi24
Controversă la Eurovision: Publicul din R. Moldova a acordat 12 puncte României, juriul doar 3. Reacția prezentatoarei Margarita Druță
Cancan.ro
Orașele din România în care plouă toată luna iunie. Meteorologii EaseWeather anunță cea mai ploioasă vară din mileniul trei
Ce se întâmplă doctore
Daniela Crudu, de nerecunoscut! Cum a ajuns să arate acum. Fanii sunt îngrijorați: „E bolnavă?”
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Foto / Un ARO 243 de armată, scos la vânzare pe OLX. Cât cere proprietarul pentru modelul românesc produs în 1989
Descopera.ro
„Cine a înșelat o dată, va înșela mereu”: Un studiu amplu dezvăluie secretele infidelității
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Într-un restaurant select, un muzician se apropie de masa lui Bulă
Descopera.ro
Arheologii au găsit molecule organice în fosile de dinozaur