Prima pagină » Știri politice » La Revelion cu elicopterul. Unde-și petrece ANUL NOU 2013 Traian Băsescu

La Revelion cu elicopterul. Unde-și petrece ANUL NOU 2013 Traian Băsescu

La Revelion cu elicopterul. Unde-și petrece ANUL NOU 2013 Traian Băsescu
Președintele își petrece Revelionul la Covasna

Președintele Traian Băsescu a ajuns, duminică dimineață în stațiunea Covasna, unde familia prezidențială plănuiește să își petreacă Revelionul. Președintele stă la vila de protocol din oraș.

REVELION 2013. Totul despre NOUL SEZON DE SCHI din România – pârtii, stratul de zăpadă, prețuri

REVELION 2013 în București. Petreceri de ANUL NOU în Piața Revoluției, Piața Constituției, Parcul IOR, „Vanghelion” la Romexpo

Traian Băsescu și soția sa au ajuns la Covasna cu un elicopter care a aterizat chiar în curtea vilei unde șeful statului este cazat de fiecare dată când vine în această stațiune.

Potrivit unor surse locale, Traian Băsescu își va petrece ultimele zile din acest an la Covasna.

Anul trecut, șeful statului s-a aflat, la trecerea dintre ani, la un restaurant din Predeal, alături de soția sa, dar și de liderii PDL Roberta Anastase, Vasile Blaga și Elena Udrea, aflați la acea vreme în pooziții-cheie în Parlament sau în Guvern.

REȚETE DE REVELION. Cum poți prepara rapid salatele de boeuf, vinete sau ciuperci pentru masa de ANUL NOU

PRĂJITURI DE REVELION. Desertul pentru masa de Anul Nou care este gata în 20 de minute

Cea mai recentă vizită a președintelui în zonă a avut loc în luna octombrie. Atunci, Traian Băsescu și-a petrecut week-end-ul în județul Covasna, împreună cu soția sa, Maria, vizitând Băile Balvanyos.

Anul trecut, președintele Traian Băsescu și-a petrecut ultimele zile din an tot la munte, în noaptea de Revelion el mergînd în stațiunea Predeal, unde a petrecut la un restaurant alături de soția sa, de președintele de atunci al Camerei Deputaților Roberta Anastase, de președintele de la acea vreme al Senatului Vasile Blaga și de Elena Udrea. Și în 2011 președintele a mers de Revelion tot la Predeal, atunci fiind prezent și premierul de la acea vreme Emil Boc.

PRĂJITURI DE REVELION. Rețete simple de deserturi pentru masa de Anul Nou

MESAJE DE ANUL NOU. 10 URĂRI de REVELION transmise prin SMS prietenilor apropiați

NOAPTEA DE ANUL NOU la Cluj-Napoca. Ce surprize de REVELION a pregătit primarul Boc

REVELION 2013. Lista restricțiilor de trafic în timpul petrecerilor de ANUL NOU din București

VREMEA în ianuarie, februarie și martie 2013. PLUS: Prognoza meteo de ANUL NOU

MESAJE DE ANUL NOU. Facebook lansează o aplicație specială pentru Anul Nou 2013

MESAJE DE ANUL NOU. Câteva exemple de urări care pot fi trimise prin SMS de Anul Nou

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Urmează un atac terestru în Iran? 3.500 de pușcași marini au ajuns în Orientul Mijlociu
Digi24
„Trebuie să redeschidem Strâmtoarea Trump”. După Golful Mexic, liderul de la Casa Albă a botezat și Strâmtoarea Ormuz
Cancan.ro
Filmul tragediei în care Ionuț și Mădălina și-au pierdut viața. Greșeala care le-a fost FATALĂ
Prosport.ro
FOTO. Imagini hot cu noua iubită a milionarului care a avut o relație cu Mădălina Ghenea
Adevarul
Viktor Orban, huiduit copios în timpul unui miting electoral. „Vreți să dați banii maghiarilor Ucrainei!”
Mediafax
Jaf „dulce”: 12 tone de batoane KitKat, furate în Europa. Camionul în care se aflau nu a mai ajuns la destinație în Polonia
Click
Schimbări spectaculoase după Luna Plină în Balanță din 2 aprilie! 3 zodii trag lozul câștigător, atrag bani, sănătate și surprize neașteptate
Digi24
Metoda ingenioasă prin care sute de litri de motorină erau furați săptămânal de pe un șantier de modernizare a căii ferate
Cancan.ro
'Profetul Apocalipsei' anunță o mare catastrofă în august 2026, după ce a prezis războiul din Iran
Ce se întâmplă doctore
Noi imagini controversate cu Elena Băsescu! Cât de mult s-a schimbat fiica cea mică a fostului președinte. Operațiile estetice au transformat-o
Ciao.ro
Cum au arătat Andreea Esca, Delia sau Andra când s-au căsătorit. Andreea Bănică a strălucit într-o rochie minusculă
Promotor.ro
Este nevoie de fișă medicală pentru duplicat la permisul auto?
Descopera.ro
O structură bizară de pe Marte seamănă cu o piramidă egipteană antică
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Bulă: – M-am atins de altă femeie! Preotul: - Ori atingi, ori bagi – este același lucru!
Descopera.ro
Cele mai proaste locuri în avion. De ce sunt sfătuiți pasagerii să le evite?